3 Kolejka Ligi Żaka

W 3 kolejce ligi żaka udajemy się do Grudziądza gdzie spotkaliśmy się z bardzo dobrymi drużynami Gol Brodnica, Unia Wąbrzeźno oraz gospodarzami Olimpia Grudziądz Własnie z gospodarzami zagraliśmy pierwszy mecz i powyrównywanym meczy przegrywamy 1-0 tracąc bramkę na 30 sekund przed końcem meczu. Następnie mierzymy się z zespołem Unii. ten mecz rowniez nie ułożył się po naszej myśli przegrywaliśmy już 3-1 jednak drużyna pokazała charakter determinacje wole walki i doprowadziła do remisu 3-3 uzyskując w ten sposób jedyny remis w tym turnieju. W meczu z Unia swoje pierwsze upragnione bramki w lidze strzelił Miki 2. Jedno trafienie dołożył Miłosz. W ostatnim meczu zagraliśmy z Golem kory do przerwy potwierdził swoja dominacje strzelając nam 3 bramki w drugiej połowie próbowaliśmy odwrócić losy meczu lecz się nie udało i mecz kończy się wynikiem 3-0. był to dla nas trudny turniej bo zagraliśmy i z Olimpia i z Golem czyli drużynami do tej pory nie pokonanymi w lidze. Mimo wszystko chłopacy pokazali wole walki i na pewno zdobyte doświadczenie zaprocentuje w przyszłych turniejach.