NASZE DRUŻYNY

Najnowsze wiadomości

W sobotę nasza drużyna orlików rozegrała mecz sparingowy. Przygotowanie do niedługo rozpoczynającego się sezonu wypadło obiecująco. Dziękujemy zawodnikom Wisły za wspólne granie.

Nasi najmłodsi zawodnicy zebrali kolejne doświadczenia. 18.03.2023 wzięli udział w turnieju SPRING CUP w Lubiczu Górnym. Nie było klasyfikacji końcowej, każda drużyna miała jak najwięcej grać i dobrze się bawić. W turnieju wzięły udział drużyny :
GWIAZDA TORUŃ
ORLIK TORUŃ
MŁODA WŁOCŁAWIANKA WŁOCŁAWEK
CYKLON KOŃCZEWICE
ORZEŁ GŁOGOWO
GKS FABIANKI
UNIA TORUŃ
GOL CHEŁMŻA
UNIA WĄBRZEŹNO

Nasi młodzi zawodnicy z rocznika 2016 wystąpili na swoim pierwszym turnieju. Odbył się on we Włocławku na Hali Mistrzów. Turniej miał charakter festynu piłkarskiego, gdzie zawodnicy mięli się dobrze bawić, a wynik był sprawą drugorzędną. Wyniki spotkań nie były zapisywane i nie prowadzona była żadna klasyfikacja końcowa czy tabela. Chłopcy byli bardzo zadowoleni ze swojego występu. Zostawili po sobie bardzo dobre wrażenie.Każdy otrzymał pamiątkowy medal i puchar dla drużyny.
Drużyny które wystąpiły na turnieju :
Lider Włocławek I
Lider Włocławek II
Dwunastka... Czytaj więcej...

21.01.2023 drużyna Żaków r. 2014 wzięła udział w turnieju DRUK-CUP 2023 w Inowrocławiu.
Turniej rozgrywany był w hali widowiskowej MOSiR Inowrocław.
W zawodach wzięło udział 10 drużyn podzielonych na dwie 5 - zespołowe grupy.
Drużyna Gwiazdy w czterech meczach grupowych zdobyła 10 pkt. ( 3 zwycięstwa i remis 0-0) i okazja) a się o jedną bramkę gorsza od gospodarzy - Akademia Reissa Inowrocław.
W meczu o 3 miejsce nasi zawodnicy zremisowali z Akademią Mały Piłkarz z Inowrocławia 0-0 i o podium zdecydowały rzuty karne. Ten element musimy niestety podszkolić.
... Czytaj więcej...

W sobotę 7 stycznia do Gdyni na konsultacje szkoleniowe w ramach współpracy z Arką wyjechali kolejni nasi podopieczni. Tym razem sprawdzani byli podopieczni trenera Adama Marciniaka z rocznika 2009: Marcel Ciechacki, Wiktor Tamoń oraz Szymon Biernat. Chłopcy spisali się bardzo dobrze. W meczu kontrolnym, który rozgrywali w barwach Arki pokazali, że są wstanie rywalizować na wysokim poziomie. Mamy nadzieję, że do naszych chłopców grających już w barwach Arki w Trampkarzu Starszym oraz Juniorze Młodszym dołączą kolejni Nasi zawodnicy. Trzymamy kciuki.
Brawo!!!

Szymon Marciniak sędziuje nie tylko finał Mistrzostw świata ale również mecze Gwiazdy.