Aktualności - Żaki z Lubicza - trener Radosław Romanowski

3 Miejsce żaków w Aleks Cup 2019

10 Marca nasz drużyna zaprezentowała sie w X Ogólnopolskim Halowym Turnieju Piłki Nożnej Żaków ALEKS CUP 2019 który odbył sie w Ciechocinku a gospodarzem była drużyna UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski. Oprócz gospodarzy w turnieju wzięły drużyny: AP Gol Chełmża, Tkp Elana Toruń, CKS Zdrój Ciechocinek, KS Piłkarz Golub Dobrzyń, MLKS Unia Gniewkowo oraz II drużyna UKS Jedynki reprezentowana przez dziewczynki.

Trójmecz Gwiazdy Żaki

Dnia 13.02.2019 drużyna żaków rocznika 2011 i 2012 zagrała towarzyskie mecze z Unią Toruń oraz Włókniarzem Toruń. Młodzi zawodnicy zaprezentowali się z bardzo dobrej strony i mimo ze wynik nie był tutaj najważniejszy to drużyna Gwiazdy wygrała wszystkie mecze. Dziękujemy Unii i Włókniarzowi za zaproszenie oraz pożyteczny sparing.

Zdrój Ciechocinek - Gwiazda Toruń 29.12.2018

W dniu dzisiejszym rozegraliśmy ostatnie spotkanie w tym roku. Udaliśmy się do Ciechocinka aby zagrać towarzysko z miejscową drużyna Zdrój OSIR Ciechocinek.
Drużyna miejscowa nie okazała się gościnna i wygrała to spotkanie. Jednak nie wynik był w tym meczu najważniejszy lecz możliwość odbycia kolejnej jednostki treningowej tym razem w formie meczu, która na pewno zaprocentuje w przyszłości.

Turniej Gwiazdkowy Gwiazda Toruń 15.12.2018

15 grudnia, w Grębocinie nasze zespoły Żaków oraz młodziczek spotkały się z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Zawodniczki i zawodnicy uczestniczyli w konkursach piłkarskich oraz meczach. W świątecznej atmosferze bawiły się zespoły: dziewcząt, zespół młodziczek - trenerki Darii Gul, grupy żaków z Lubicza - trenera Radka Romanowskiego, grupy trenującej przy Szkole Podstawowej nr 24 - trenera Jakuba Smardzewskiego oraz zespół żaków z Grębocina - trenera Gutmańskiego. Każdy z uczestników otrzymał świąteczny upominek a najlepsi medale.

5 Kolejka Ligi Żaka w Jabłonowie Pomorskim

Kolejka Ligi Żaka w Jabłonowie Pomorskim
Gwiazda II Toruń 1 - 1 Football Academy Grudziądz
Gwiazda II Toruń 0 - 0 Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Gwiazda II Toruń 2 - 1 Błękitni Podwiesk

Na ostatnią kolejkę ligi żaka udaliśmy się do Jabłonowa Pomorskiego gdzie oprócz gospodarzy drużyny Naprzodu rywalizowaliśmy z drożyną Football Academy Grudziądz oraz Błękitnymi Podwiesk

5 Kolejka Ligi Żaka w Jabłonowie Pomorskim

Kolejka Ligi Żaka w Jabłonowie Pomorskim
Gwiazda II Toruń 1 - 1 Football Academy Grudziądz
Gwiazda II Toruń 0 - 0 Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Gwiazda II Toruń 2 - 1 Błękitni Podwiesk

Na ostatnią kolejkę ligi żaka udaliśmy się do Jabłonowa Pomorskiego gdzie oprócz gospodarzy drużyny Naprzodu rywalizowaliśmy z drożyną Football Academy Grudziądz oraz Błękitnymi Podwiesk

4 Kolejka Ligi Żaka w Lubiczu Górnym

Gwiazda II Toruń 0 - 0 Piast Łasin
Gwiazda II Toruń 2 - 2 Unia Wąbrzeźno
Gwiazda II Toruń 0 - 1 Sparta Brodnica

W sobotnie przedpołudnie rozegraliśmy 4 kolejkę w ramach ligi żaka. Po raz drugi byliśmy gospodarzem turnieju w Lubiczu Górnym i gościliśmy takie zespoły jak Piast Łasin, Unię Wąbrzeźno oraz Spartę Brodnica

W pierwszym meczu podejmowaliśmy gości z Łasina. Mecz był szybki, obfitował w wiele sytuacji podbramkowych dla jednej jak i drugiej drużyny. Lecz dobra postawa obydwu bramkarzy powoduje, że mecz kończy się bezbramkowym remisem.

3 Kolejka Ligi Żaka w Golubiu-Dobrzyniu

Gwiazda II Toruń 0 - 2 Młode Lwy Kowalewo Pomorskie
Gwiazda II Toruń 2 - 0 Mustang Ostaszewo
Gwiazda II Toruń 1 - 2 K.S "Piłkarz" Golub - Dobrzyń

W niedzielny poranek udaliśmy się do Golubia-Dobrzynia w ramach trzeciej kolejki ligi żaków. W pierwszym meczu podejmowaliśmy drużynę Młodych Lwów z Kowalewa Pomorskiego. Między nasza drużyna a drużyna Kowalewa było widać różnicę fizyczna zawodników. Mimo dzielnnej postawy tracimy dwie bramki w ostatnich sekundach pierwszej i drugiej połowy meczu.

2 Kolejka Ligi Żaka w Chelmnie

Gwiazda II Toruń 0 - 2 Uks Chełmno I
Gwiazda II Toruń 1 - 1 Radzynianka Radzyń
Gwiazda II Toruń 1 - 0 Lzs Bobrowo

Na drugą kolejkę ligi żaka udaliśmy się do Chełmna. W pierwszym meczu podejmowaliśmy gospodarzy Uks Chełmno I. Pierwsza połowa przebiega pod dyktando naszej drużyny. Duża aktywność naszych zawodników, liczne próby strzałów bronił jednak dobrze dysponowany tego dnia bramkarz Chełmna. Pierwszą bramkę tracimy do szatni. W drugiej połowie w zamieszaniu tracimy drugą i niestety mecz przegrywamy 2-0.

1 Kolejka Ligi Żaka w Lubiczu Górnym

Gwiazda II Toruń - GOl Brodnica 3:5
Gwiazda II Toruń - Olimpia II Grudziądz 0:3
Gwiazda II Toruń - TKP Elana Toruń 3:0 WO

W Sobotnie przedpołudnie drużyna Gwiazdy II Toruń zadebiutowała w rozgrywkach Ligi Żaka
Na orlik w Lubiczu Górnym gdzie Gwiazda II Toruń rozgrywa swoje mecze jako gospodarz przyjechały zespoły GOL II Brodnica oraz Olimpia II Grudziądz. Z niewiadomych przyczyn nie dojechał trzeci zespół TKP Elany Toruń. Wielka szkoda gdyż przez to nie doszło do derbowego pojedynku.