Aktualności - Orlik z Grębocina Łukasz Wierzchowski

Zakończenie rundy jesiennej grupy ORLIK Grębocin

W dniu 21.10.2018r. na boisku przy ul. Raszei w Toruniu podejmowaliśmy gospodarzy TAF Toruń, a także Piłkarza Golub-Dobrzyń oraz Spartę Brodnica. W pierwszym meczu jesteśmy zespołem dużo lepszym i wygrywamy z gospodarzami 4:1. Drugie spotkanie z zawodnikami z Golubia Dobrzynia jest meczem walki i sytuacjami z obu stron. Niestety mimo szybko objętego prowadzenia ostatecznie przegrywamy 4:2. Ostatni mecz tego dnia ze Spartą jest również wyrównanym pojedynkiem ale po błędach w obronie przegrywamy wysoko 5:1.

Orliki w Grębocinie 13.10.2018

W dniu 13.10.2018 gościliśmy zespoły: Włókniarz Toruń, Orzeł Głogowo oraz Legia Chełmża. Wynik meczu z Włókniarzem tylko przez chwilę był zagrożony gdy goście wyrównali na 2:2. Ale już po kilku minutach objęliśmy zdecydowanie przewagę i mecz kończy się naszym zwycięstwem 6:2. Kolejne starcie z Legią zaczęło się nie po naszej myśli. Dodatkowo rywale mocno nas faulowali i to oni prowadzili do przerwy 1:0. Druga połowa to "pogoń" za wynikiem do ostatnich minut. Mecz się bardzo wyrównał nawet z naszą lekką przewagą w sytuacjach.

3 Kolejka ligi Orlika w miejscowości Mazowsze

W dniu 6.10.2018r. nasza drużyna udała się do Mazowsza gdzie zmierzyła się z zespołami: Victorią Czernikowo, Cyklonem Kończewice a także Juventusem Toruń.
W pierwszym meczu nasza drużyna po zaciętym boju zremisowała z gospodarzami z Czernikowa 1:1 po golu strzelonym prze Marcela Nowaka.
Drugie spotkanie było dobrym widowiskiem w naszym wykonaniu, które wygrywamy a Cyklonem 2:1 a strzelcami bramek byli: Kacper Liro oraz Oskar Lewandowski.
Trzeci mecz z Juventusem niestety nie ułożył się po naszej myśli i przegrywamy 0:5

Turniej mistrzowski w Chełmnie

W dniu 29.09.2018r. udaliśmy się do Chełmna gdzie zmierzyliśmy się z gospodarzem Chełminianką, z Olimpią Grudziądz oraz z DAP Toruń.
W pierwszym meczu toczymy wyrównany bój z gospodarzami ale niestety mimo wielu okazji do zdobycia gola przegrywamy mecz 3:1 a jedyną bramkę dla nas zdobywa Marcel Ciechacki.
W drugim meczu graliśmy z Olimpią. Niestety zespół z Grudziądza okazał się za silny i niestety przegrywamy 0:9.

I kolejka ligi ORLIKA

W niedzielę 16.09.2018r. w Grębocinie podopieczni Łukasz Wierzchowskiego gościli zespoły: Wisła I Toruń, Pomorzanin I Toruń, Elana I Toruń. Pierwszy mecz z Wisłą to dominacja Gwiazdy niestety dużą przewagę potrafiliśmy udokumentować strzeleniem zaledwie jednego gola po strzale Marcela Nowaka. Kolejny mecz graliśmy z zespołem Pomorzanina. Tutaj pierwsza połowa bardzo słaba w naszym wykonaniu i do przerwy przegrywamy 3:0. Po przerwie zaczynamy grać bardzo podobnie jak w pierwszym naszym meczu i po strzałach Filipa Dunajskiego i Mikołaja Bartoszewicza łapiemy kontakt z rywalem.