Aktualności - all

Zakończenie sezonu

15 czerwca 2019 r. w imieniu zarządu i trenerów " KS Gwiazda Toruń " zapraszam na zakończenie sezonu, które odbędzie się na orliku w Grębocinie. O godz. 10:00 - 11:30 odbędzie się turniej pomiędzy grupami żaków " Gwiazdy ". Słodkości zakupione lub przygotowane przez rodziców bardzo mile widziane. Serdecznie zapraszamy.

3 Miejsce żaków w Aleks Cup 2019

10 Marca nasz drużyna zaprezentowała sie w X Ogólnopolskim Halowym Turnieju Piłki Nożnej Żaków ALEKS CUP 2019 który odbył sie w Ciechocinku a gospodarzem była drużyna UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski. Oprócz gospodarzy w turnieju wzięły drużyny: AP Gol Chełmża, Tkp Elana Toruń, CKS Zdrój Ciechocinek, KS Piłkarz Golub Dobrzyń, MLKS Unia Gniewkowo oraz II drużyna UKS Jedynki reprezentowana przez dziewczynki.

Trójmecz Gwiazdy Żaki

Dnia 13.02.2019 drużyna żaków rocznika 2011 i 2012 zagrała towarzyskie mecze z Unią Toruń oraz Włókniarzem Toruń. Młodzi zawodnicy zaprezentowali się z bardzo dobrej strony i mimo ze wynik nie był tutaj najważniejszy to drużyna Gwiazdy wygrała wszystkie mecze. Dziękujemy Unii i Włókniarzowi za zaproszenie oraz pożyteczny sparing.

Zdrój Ciechocinek - Gwiazda Toruń 29.12.2018

W dniu dzisiejszym rozegraliśmy ostatnie spotkanie w tym roku. Udaliśmy się do Ciechocinka aby zagrać towarzysko z miejscową drużyna Zdrój OSIR Ciechocinek.
Drużyna miejscowa nie okazała się gościnna i wygrała to spotkanie. Jednak nie wynik był w tym meczu najważniejszy lecz możliwość odbycia kolejnej jednostki treningowej tym razem w formie meczu, która na pewno zaprocentuje w przyszłości.

Turniej Gwiazdkowy Gwiazda Toruń 15.12.2018

15 grudnia, w Grębocinie nasze zespoły Żaków oraz młodziczek spotkały się z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Zawodniczki i zawodnicy uczestniczyli w konkursach piłkarskich oraz meczach. W świątecznej atmosferze bawiły się zespoły: dziewcząt, zespół młodziczek - trenerki Darii Gul, grupy żaków z Lubicza - trenera Radka Romanowskiego, grupy trenującej przy Szkole Podstawowej nr 24 - trenera Jakuba Smardzewskiego oraz zespół żaków z Grębocina - trenera Gutmańskiego. Każdy z uczestników otrzymał świąteczny upominek a najlepsi medale.

Zakończenie rundy jesiennej grupy ORLIK Grębocin

W dniu 21.10.2018r. na boisku przy ul. Raszei w Toruniu podejmowaliśmy gospodarzy TAF Toruń, a także Piłkarza Golub-Dobrzyń oraz Spartę Brodnica. W pierwszym meczu jesteśmy zespołem dużo lepszym i wygrywamy z gospodarzami 4:1. Drugie spotkanie z zawodnikami z Golubia Dobrzynia jest meczem walki i sytuacjami z obu stron. Niestety mimo szybko objętego prowadzenia ostatecznie przegrywamy 4:2. Ostatni mecz tego dnia ze Spartą jest również wyrównanym pojedynkiem ale po błędach w obronie przegrywamy wysoko 5:1.

Żaki Grębocin runda jesienna

W zeszłym tygodniu Żaki Gwiazdy Toruń Grębocin rywalizowały w ostatnim turnieju rundy jesiennej. Po nieudanym turnieju poprzedniej rundy gdzie nasz zespół musiał uznać wyższość zespołów MKS Włókniarz Toruń (porażka 1:4) oraz AP Młode Talentu (0:3) chłopcy zrewanżowali się dwoma zwycięstwami. Najpierw pokonali zespół KS Flisak Złotoria 2:0. Bramki zdobyli Jakub Jakubowski oraz Gabriel Gościński. Następnie pokonali KS Pomorzanin Toruń 1:0. Bramkę w tym meczu zdobył Gabriel Gościński. Nasi chłopcy zakończyli rundę z bilansem 6 zwycięstw 4 remisy oraz 3 porażki.

Orliki w Grębocinie 13.10.2018

W dniu 13.10.2018 gościliśmy zespoły: Włókniarz Toruń, Orzeł Głogowo oraz Legia Chełmża. Wynik meczu z Włókniarzem tylko przez chwilę był zagrożony gdy goście wyrównali na 2:2. Ale już po kilku minutach objęliśmy zdecydowanie przewagę i mecz kończy się naszym zwycięstwem 6:2. Kolejne starcie z Legią zaczęło się nie po naszej myśli. Dodatkowo rywale mocno nas faulowali i to oni prowadzili do przerwy 1:0. Druga połowa to "pogoń" za wynikiem do ostatnich minut. Mecz się bardzo wyrównał nawet z naszą lekką przewagą w sytuacjach.

5 Kolejka Ligi Żaka w Jabłonowie Pomorskim

Kolejka Ligi Żaka w Jabłonowie Pomorskim
Gwiazda II Toruń 1 - 1 Football Academy Grudziądz
Gwiazda II Toruń 0 - 0 Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Gwiazda II Toruń 2 - 1 Błękitni Podwiesk

Na ostatnią kolejkę ligi żaka udaliśmy się do Jabłonowa Pomorskiego gdzie oprócz gospodarzy drużyny Naprzodu rywalizowaliśmy z drożyną Football Academy Grudziądz oraz Błękitnymi Podwiesk

5 Kolejka Ligi Żaka w Jabłonowie Pomorskim

Kolejka Ligi Żaka w Jabłonowie Pomorskim
Gwiazda II Toruń 1 - 1 Football Academy Grudziądz
Gwiazda II Toruń 0 - 0 Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Gwiazda II Toruń 2 - 1 Błękitni Podwiesk

Na ostatnią kolejkę ligi żaka udaliśmy się do Jabłonowa Pomorskiego gdzie oprócz gospodarzy drużyny Naprzodu rywalizowaliśmy z drożyną Football Academy Grudziądz oraz Błękitnymi Podwiesk

3 Kolejka ligi Orlika w miejscowości Mazowsze

W dniu 6.10.2018r. nasza drużyna udała się do Mazowsza gdzie zmierzyła się z zespołami: Victorią Czernikowo, Cyklonem Kończewice a także Juventusem Toruń.
W pierwszym meczu nasza drużyna po zaciętym boju zremisowała z gospodarzami z Czernikowa 1:1 po golu strzelonym prze Marcela Nowaka.
Drugie spotkanie było dobrym widowiskiem w naszym wykonaniu, które wygrywamy a Cyklonem 2:1 a strzelcami bramek byli: Kacper Liro oraz Oskar Lewandowski.
Trzeci mecz z Juventusem niestety nie ułożył się po naszej myśli i przegrywamy 0:5

4 Kolejka Ligi Żaka w Lubiczu Górnym

Gwiazda II Toruń 0 - 0 Piast Łasin
Gwiazda II Toruń 2 - 2 Unia Wąbrzeźno
Gwiazda II Toruń 0 - 1 Sparta Brodnica

W sobotnie przedpołudnie rozegraliśmy 4 kolejkę w ramach ligi żaka. Po raz drugi byliśmy gospodarzem turnieju w Lubiczu Górnym i gościliśmy takie zespoły jak Piast Łasin, Unię Wąbrzeźno oraz Spartę Brodnica

W pierwszym meczu podejmowaliśmy gości z Łasina. Mecz był szybki, obfitował w wiele sytuacji podbramkowych dla jednej jak i drugiej drużyny. Lecz dobra postawa obydwu bramkarzy powoduje, że mecz kończy się bezbramkowym remisem.

Pierwsza porażak w lidze

W sobotę 29 września w Brodnicy odbył się trzeci turniej w lidze żaków. Zawodnicy Gwiazdy Toruń za przeciwników mieli zespoły: Elany Toruń, Gola Brodnica oraz Futbol Akademy. W pierwszym meczy z zespołem Elany padł wynik 3 : 3. Mecz okraszony wieloma bramkami, zmieniającym się prowadzeniem oraz bramką w ostatnich sekundach dla naszego zespołu. Wiele emocji, ale nasi chłopcy już nas do tego przyzwyczaili. Mecz z Golem Brodnica nie ułożył się po naszej myśli. Szybko stracona bramka ustawiła nieco mecz. To zawodnicy z Brodnicy kontrolowali przebieg spotkania. Gospodarze zwyciężyli 2 : 0.

Turniej mistrzowski w Chełmnie

W dniu 29.09.2018r. udaliśmy się do Chełmna gdzie zmierzyliśmy się z gospodarzem Chełminianką, z Olimpią Grudziądz oraz z DAP Toruń.
W pierwszym meczu toczymy wyrównany bój z gospodarzami ale niestety mimo wielu okazji do zdobycia gola przegrywamy mecz 3:1 a jedyną bramkę dla nas zdobywa Marcel Ciechacki.
W drugim meczu graliśmy z Olimpią. Niestety zespół z Grudziądza okazał się za silny i niestety przegrywamy 0:9.

I kolejka ligi ORLIKA

W niedzielę 16.09.2018r. w Grębocinie podopieczni Łukasz Wierzchowskiego gościli zespoły: Wisła I Toruń, Pomorzanin I Toruń, Elana I Toruń. Pierwszy mecz z Wisłą to dominacja Gwiazdy niestety dużą przewagę potrafiliśmy udokumentować strzeleniem zaledwie jednego gola po strzale Marcela Nowaka. Kolejny mecz graliśmy z zespołem Pomorzanina. Tutaj pierwsza połowa bardzo słaba w naszym wykonaniu i do przerwy przegrywamy 3:0. Po przerwie zaczynamy grać bardzo podobnie jak w pierwszym naszym meczu i po strzałach Filipa Dunajskiego i Mikołaja Bartoszewicza łapiemy kontakt z rywalem.

3 Kolejka Ligi Żaka w Golubiu-Dobrzyniu

Gwiazda II Toruń 0 - 2 Młode Lwy Kowalewo Pomorskie
Gwiazda II Toruń 2 - 0 Mustang Ostaszewo
Gwiazda II Toruń 1 - 2 K.S "Piłkarz" Golub - Dobrzyń

W niedzielny poranek udaliśmy się do Golubia-Dobrzynia w ramach trzeciej kolejki ligi żaków. W pierwszym meczu podejmowaliśmy drużynę Młodych Lwów z Kowalewa Pomorskiego. Między nasza drużyna a drużyna Kowalewa było widać różnicę fizyczna zawodników. Mimo dzielnnej postawy tracimy dwie bramki w ostatnich sekundach pierwszej i drugiej połowy meczu.

Żaki niepokonane po 2 turniejach

W sobotę 22 września Żaki Gwiazdy Toruń były gospodarzem 2 turnieju ligowego. Zespół prowadzony przez trenera Roberta Gutmańskiego podejmował drużyny: Olimpii Grudziądz, TAF Toruń oraz Gol Chełmża. W pierwszym spotkaniu pomiędzy gospodarzami a zespołem Olimpii Grudziądz padł bezbramkowy remis. Mecz mimo braku bramek mógł się podobać. Oba zespoły stworzyły kilka sytuacji do zdobycia bramki ale nie dane było bramkarzom wyciągać piłkę z siatki. Drugi pojedynek to spotkanie z TAF Toruń. Mecz przebiegał pod dyktando naszego zespołu. Wynik meczu otworzył Gabriel Gościński.