2 miejsce Gwiazdy Toruń rocznik 2009/2010 w Mini Mundialu!

Zawodnicy rocznika 2009/2010 zajmują 2 miejsce po porażce w rzutach karnych w finale.
Wygrywamy całą grupę tracąc tylko jedną bramkę. Wygrywamy mecze w fazie pucharowej nie tracąc ani jednego gola. Finał kończy się wynikiem 0:0 i zabrakło nam szczęścia w rzutach karnych.

Podopieczni Trenera Smardzewskiego wzbogaceni trójką chłopców z grupy Trenera Gutmańskiego rozegrali fantastyczny turniej. W grupie nie mieli mocnych na siebie. Stracili tylko jednego gola. Pokonali m.in Elanę Toruń 2:1 z która spotkali się drugi raz w finale i tym razem był wynik 0:0, a w rzutach karnych niestety lepsi byli rywale. Chłopcy wyeliminowali m.in Football Academy i drugą drużynę Elany oraz inne zespoły. Na swojej drodze strzelili wiele pięknych bramek. Po zajęciu 1 miejsca w grupie, przebrnęli fazę pucharową nie tracąc ani jednego gola. Kibice na trybunach podgrzewali atmosferę. Mini Mundial był świetnym przeżyciem dla całego zespołu i podsumowaniem udanego dla zespołu sezonu.

Gratulacje od prezydenta miasta Torunia Michała Zaleskiego, oraz brawa od wszystkich zgromadzonych kibiców na strefie kibica przy wręczaniu nagród w przerwie meczu otwarcia mundialu w Rosji były wspaniałą nagrodą dla tych ambitnych chłopców, którzy zasłużyli sobie na to ciężką pracą na treningnach i wielu meczach.

Skład drużyny: Wiktor Tamoń, Oskar Lewandowski, Franciszek Doligalski, Aleks Kurlenda, Mikołaj Bartoszewicz, Ziemowit Lorenc, Dominik Nykiel, Mateusz Salejko,
Trener Jakub Smardzewski