Gwiazda Toruń na Ogólnopolskim Noworocznym turnieju.

Gwiazda Toruń rocznik 2010 rozegrała pierwszy turniej w nowym 2019 roku! Na noworocznym turnieju stawiły się drużyny z różnych województw Polski m.in województwo wielkopolskie, łódzkie, mazowieckie, kujawsko - pomorskie. Gwiazda zajęła 4 miejsce na turnieju. Zwycięzcą turnieju został bardzo silny zespół Champions Płock.
W pierwszych meczach turnieju było widać, że przerwa świąteczna nie wpłynęła pozytywnie na nasz zespół. Po porażce 0:2 ze zwycięzcą turnieju drużyna zaczęła się podnosić.
Pomimo słabego początku turnieju Gwiazda zanotowała później zwycięstwo 9:0 z toruńskim Startem. To pokazuje, że chłopcy tworzą prawdziwy zespół i potrafią odbudować morale zespołu i walczyć do samego końca. Drużyna odbyła bardzo motywującą rozmowę i pokazała charakter. Niestety zabrakło punktów aby stanąć na podium, tak jak miało to miejsce na poprzednim turnieju gdzie chłopcy stanęli na drugim stopniu podium.
Takie turnieje są bardzo wartościowe dla rozwoju i mentalności drużyny. Wracamy do treningów w nowym roku i pracujemy dalej. Zaczynamy przygotowania do startu rozgrywek ligowych, które startują już na wiosnę!