I turniej Zaków Gwiazda Toruń (Grębocin)

W sobotę 11 maja w Płużnicy odbył się pierwszy turniej w I lidze Żaków. Rywalami były zespoły JSS Toruń, KP Młode Lwy Kowalewo Pomorskie oraz zespół gospodarzy z Płużnicy. W pierwszym meczu nasz zespół zmierzył się z drużyną z Kowalewa Pomorskiego. Mecz nie ułożył się po naszej myśli. Szybko stracona bramka trochę sparaliżowała zespół. Mimo prób odrobienia strat przeciwnicy strzelili drugiego gola. Na przerwę schodzimy z wynikiem 0:2. Przerwa podziałała na zespół mobilizująco. Po rozpoczęciu drugiej połowy zdobyliśmy bramkę i mieliśmy olbrzymią przewagę. Sporo akcji kończyło się strzałem na bramkę. W końcówce meczu nadarzyła się szansa na doprowadzenie do remisu. Niestety rzutu karnego nie wykorzystał Filip Bartczak. Mecz zakończył się wynikiem 1:2 dla rywali.
Drugim przeciwnikiem tego dnia była drużyna JSS Toruń. Mecz rozpoczęliśmy w podobnym stylu jak wcześniejszy pojedynek. Błąd naszego bramkarza przyniósł prowadzenie gościom. Jedna i druga drużyna stwarzała sobie sytuacje do zdobycia gola. Można było zaobserwować wiele pojedynków pomiędzy zawodnikami. Jednak to drużynie przeciwnej udało się zdobyć drugiego gola i zakończyć rywalizację na korzyść 2:0.
W ostatnim meczu zmierzyliśmy się z drużyną gospodarzy. Mecz zakończył się wynikiem 5:0. Prawie przez cały mecz nasza drużyna była na połowie przeciwnika. Przewaga naszego zespołu była przygniatająca.
Drużyna wystąpiła w składzie: Dariusz Bendykowski, Bartek Święcki, Gabriel Gościński, Jakub Krasiński, Jakub Maliszewski, Jakub Jakubowski, Filip Bartczak.