INAUGURACJA ROZGRYWEK - MŁODZIK D2.

W nowym sezonie zespół rocznika 2008 występuje w 3 lidze okręgowej młodzika młodszego (D2), GRUPA 1.
Inauguracja w nowej kategorii wiekowej przypadła na mecz derbowy z Pomorzaninem Toruń. Po powrocie z obozu w Człuchowie widać szybkie przystosowanie się do innych warunków gry. Organizacja zespołu uległa zmianie, jednak nie wpłynęło to zupełnie na radość z gry naszych Gwiazdeczek.
Otworzyliśmy wynik już w 8 minucie. Kuba Słowik zamknął dobrą akcję i wykorzystał dobre podanie Tobiasza Szyplika. Kolejne 4 bramki zdobyte pomiędzy 12 a 20 minutą pozwoliły na rozsądną grę w trudnych warunkach pogodowych. Na listę strzelców wpisali się Wiktor Tamoń, Filip Wojciechowski, Michał Kwiatkowski. Druga połowa również przebiegała z naszą kolosalną przewagą. Staraliśmy się grać bocznymi sektorami boiska stwarzając wiele sytuacji bramkowych. Udało nam się wykorzystać jeszcze 4. Bramki strzelali: ponownie Michał Kwiatkowski, Wiktor Tamoń 2 oraz Kuba Worach.
Początek rozgrywek - wyśmienity. Wynik 9-1 pozwala z optymizmem patrzeć na dalsze mecze naszego zespołu. Za tydzień trudny mecz z Olimpią Grudziądz.(niedziela 16.30)
SKŁAD: Iwo Jachimowicz, Jakub Wendt (bramkarze), Jakub Worach, Tobiasz Szyplik, Franek Skonieczny, Jan Olszewski, Grzegorz Wszelaki, Kornel Dębski, Konrad Jankowski, Michał Kwiatkowski, Adrian Grączewski, Jakub Słowik, Mateusz Waliłko, Filip Wojciechowski, Wiktor Tamoń.
Trenerami zespołu są Mariusz Kopański oraz Michał Wnuk.