Kolejne 3 punkty młodzika w Lidze Wojewódzkiej

W niedzielę 29.09 o godz 10 rozegraliśmy kolejny mecz ligowy w Lidze Wojewódzkiej. Tym razem naszym rywalem, gospodarzem meczu był zespół Tucholanki Tuchola. Chłopcy osłabieni brakiem kilku czołowych graczy nie złożyli broni i pomimo utraty pierwszej bramki w już 3 minucie meczu potrafili się podnieść, w krótkim czasie wyrównać i stoczyć zaciętą walkę z rywalem, który w ostatnich kolejkach pokonał Zawiszę, Chemik i i zremisował z liderem grupy Cuiavią. Chłopcy, którzy jeszcze przez pierwszą połowę grali wyrównany mecz z przeciwnikiem od drugiej połowy coraz wyraźniej zaczęli przejmować inicjatywę. 10 minut przed końcem meczu wygrywaliśmy 4:2 a nasze ataki nie słabły. Kilka razy piłka uderzała w poprzeczkę, słupek rywala niestety nic już nie wpadło. Chłopcy rozegrali bardzo dobry mecz. Brawo Młodziki !!!