Komplet punktów żaków

12 maja 2019 r. żaki "Gwiazdy II Toruń" (SP 24) rozpoczęły zmagania ligowe w rundzie wiosennej. Na pierwszy turniej po przerwie jesiennej udaliśmy się na orlik przy ul. Rzepakowej w Toruniu. W turnieju zagrały każdy z każdym "JSS II Toruń" (gospodarz), "Gwiazda II Toruń" oraz "Olimpia II Grudziądz".
W pierwszym meczu "Gwiazda" zmierzyła się z "Olimpią". Od początku nasi zawodnicy osiągnęli znaczną przewagę, czego efektem była szybko zdobyta bramka, a potem kolejna. Do przerwy "Gwiazda" wygrywa 2:0. W drugiej połowie piłkarze "Gwiazdy" nadal konsekwentnie realizowali zadania meczowe i dołożyli jeszcze jedno trafienie.
Ostatecznie "Gwiazda" - :Olimpia" 3:0.
Drugi mecz z "JSS Toruń" miał podobny przebieg do poprzedniego. Gospodarze co prawda częściej próbowali się przedostawać pod naszą bramkę, jednak świetnie dysponowani nasi defensorzy oraz bramkarz skutecznie przerywali ataki rywali. Nasi ofensywni piłkarze natomiast zdołali strzelić dwa gole i cała drużyna mogła się cieszyć z kolejnego zwycięstwa.
Ostatecznie "JSS Toruń" - "Gwiazda Toruń" 0:2.

"Gwiazda" wystąpiła w składzie: S. Fordoński - M. Grabowski, J. Hawrus, D. Nykiel, B. Głaz, L. Aluia, A. Caglar, J. Gliwiński, F. Ulatowski