Liga U-10, futsal.

Idealnym rozwiązaniem na żmudny trening zimowy jest udział w rozgrywkach U-10 w futsalu.
Inauguracja tych rozgrywek odbyła się w hali w Lubiczu. Gospodarzem pierwszego meczu była drużyna TAFu. Nasza "złota grupa" rocznika 2008 nie pozostawiła żadnych złudzeń i pokonała zespół gospodarzy 14-1.
Przed meczem odczuwaliśmy dreszczyk emocji związany z występem w nowej odmianie piłki nożnej, futsalu. Okazało się, że zaprezentowaliśmy się bardzo dobrze. Składne akcje, gra z pierwszej piłki, wychodzenie na pozycję, pojedynki 1x1 w defensywie i ofensywnie pozwoliły na odniesienie wysokiego zwycięstwa. Z wielką przyjemnością oglądało się bardzo dobrze grających zawodników Gwiazdy. Kilka akcji zakończyło się strzałem do pustej bramki, po wymanewrowaniu całego zespołu Tafu. Najlepszym strzelcem w tym meczu był Grzegorz Wszelaki, który zdobył 8 bramek, kolejne dołożyli: Bartek Polanowski 2, Kuba Worach1, Wiktor Tamoń 2, Janek Olszewski1. Cały zespół zasłużył na słowa uznania. Cieszy postęp umiejętności naszych zawodników oraz praca, którą wykonaliśmy w celu dostosowania się do rozgrywek ligi futsala.
Gwiazda Toruń: Jachimowicz Iwo, Łański Łukasz (bramkarze), Dębski Kornel, Olszewski Jan, Polanowski Bartosz, Skonieczny Franciszek, Szyplik Tobiasz, Tamoń Wiktor, Worach Jakub, Wszelaki Grzegorz, Trenerem zespołu jest Mariusz Kopański