Młodzik młodszy. Porażka z Olimpią Grudziądz.

Bardzo ważny mecz rozegrali w niedzielę nasi młodzicy, rocznik 2008.
Niestety, porażka naszego zespołu spowodowała zmniejszenie naszych możliwości awansu do II ligi już w rozgrywkach jesiennych. Rozegraliśmy bardzo dobry mecz. Mimo bardzo wyrównanego meczu pozostał duży niedosyt. Spotkanie toczyło się przede wszystkim w środkowej strefie boiska.Tam zespoły próbowały wypracować sobie przewagę i zagrać decydującą piłkę.
Po pierwszej połowie, zakończonej remisem 0-0 podjęliśmy ryzyko gry bardziej ofensywnej. Niestety, strata brami po stałym fragmencie gry, nie ułatwiła nam zadania. Mimo kilku dobrych sytuacji, nie mieliśmy szczęścia pod bramką rywali. W ostatniej akcji meczu mogliśmy doprowadzić do remisu. Kontra Olimpii zakończyła się bramkę i sędzia, nie wznawiając gry odgwizdał koniec tego bardzo dobrego i zaciętego meczu.
Podziękowania dla wszystkich zawodników za ambicję i wolę walki. Mamy nadzieję, że rewanż da nam szansę na pokonanie Olimpii i możliwość walki o wyższą ligę.
Skład: Iwo Jachimowicz, Kuba Wendt (bramkarze), Tobiasz Szyplik, Janek Olszewski, Franek Skonieczny, Kuba Worach, Grzegorz Wszelaki, Bartek Polanowski, Konrad Jankowski, Michał Kwiatkowski, Szymon Niedzielski, Adrian Grączewski, Kuba Słowik,
Trenerzy: Mariusz Kopański, Michał Wnuk.