Młodziki Gwiazdy wygrywają pierwszy mecz ligowy z TAF-em

W niedzielę 31 marca nasze młodziki zmierzyły się w pierwszym meczu ligowym z TAF Toruń.
TAF, który po rozpadzie DAP Toruń został wzmocniony jego graczami okazał się bardzo wymagający. W pierwszej połowie meczu chłopcy obu drużyn walczyli o każdy centymetr boiska.
Dopiero po 20 minutach meczu niewielki błąd naszych rywali wykorzystał Tymoteusz Adamowicz, który strzałem z dystansu pokonał bramkarza rywali.
W drugiej połowie nasi chłopcy zaczęli dłużej utrzymywać się przy piłce, grać z pierwszej piłki i przenosić grę na skrzydła. Efektem była 2 strzelona bramka, którą po pięknym rozegraniu zdobył Sebastian Pawłowski. Stworzyliśmy jeszcze kilka okazji do strzelenia gola, niestety bramka już nie wpadła. Wynik końcowy: TAF - Gwiazda 0:2