Młodziki wygrywają z Kasztelanem

Trzeci mecz ligowy i trzecie zwycięstwo!!!. Rywalem młodzików w trzecim meczu ligowym był Kasztelan Papowo Biskupie. Gwiazda jechała na mecz jako faworyt ale zwycięstwo nie przyszło wcale łatwo. Zamurowana bramka rywali przez niewychodzących z połowy zawodników była ciężka do zdobycia. Wszystkie piłki przechwycone przez przeciwników były wybijane na naszą połowę a tam kontratak próbowało zainicjować dwóch, trzech graczy przeciwnika, którzy po stracie od razu wracali na swoją połowę. Z rywalem tak grającym nie grało się łatwo, tym bardziej że nierówne boisko nie pozwalało na dokładne zagrania w ataku pozycyjnym. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0:0.Przez kilkanaście minut drugiej połowy nic się nie zmieniało, aż do momentu kiedy to strzałem z dystansy bramkę rywali odczarował Kornel Dębski. Gospodarze nie mając nic do stracenia ruszyli na naszą bramkę. Nasi chłopcy tylko na to czekali :). W krótkim czasie nasza kontra doprowadza do strzelenia drugiego gola przez Maćka Furmana. Mecz zakończył się wynikiem 2:0 dla Gwiazdy.