Nasi młodzicy starsi już po 3 meczach ligowych!!!

Dnia 24 sierpnia zmagania ligowe w lidze wojewódzkiej rozpoczęli nasi młodzicy starsi.
Chłopcy w pierwszym meczu zmierzyli się z Tucholanka Tuchola i po bardzo emocjonującym meczu zwyciężyli 6:4.
Następny naszym rywalem pięć dni później była Bydgoska Zawisza. Nasi chłopcy pomimo bardzo ambitnej gry przegrali 0:4.
Wynik jednak nie odzwierciedla do końca wydarzeń na boisku, chłopcy mieli swoje okazje strzeleckie niestety zabrakło trochę szczęścia.
W trzecim meczu naszym rywalem był mocny zespół Cuiavia Inowrocław. Chłopcy przez 10 minut grali jak równy z równym ale przyszedł
słabszy moment w którym straciliśmy 2 bramki. W drugiej połowie gra wyglądała dobrze, chłopcy zaczęli grać bardziej agresywnie i pomału
oswajają się z różnica w tempie gry miedzy ligą okręgową a wojewódzką. Strzeliliśmy bramkę, mieliśmy jeszcze kilka okazji. Cieszy postęp
w organizacji gry i podejmowaniu szybszych decyzji.
Jako beniaminek wiedzieliśmy że nie będziemy mieli łatwo ale trzeba grać z dobrymi zespołami żeby się rozwijać. Następny mecz z Chemikiem Bydgoszcz.