Nasze Juniorki

CENNY PUNKT W ALEKSANDROWIE!

Nasze juniorki w sobotę rozegrały świetny mecz w Aleksandrowie Kujawskim. Od samego początku, to my narzuciliśmy swój styl gry i oczywiście poskutkowało. Dominika Stupak na skrzydle minęła rywalkę i pięknie dograła do Amelki Dawid, która całą akcję zamieniła na bramkę. Po 20 minutach mecz się wyrównał. Obie drużyny stwarzały sobie sytuacje bramkowe. Niestety straciliśmy dwie bramki w pierwszej połowie i do szatni schodziliśmy z wynikiem 2:1. Po 15 minutach przerwy, dziewczyny wyszły na boisko zmotywowane i widać było, że się nie poddadzą. Chcieliśmy grać piłką, dziewczyny walczyły jak mogły i udało się! Ula Stupak wrzuca piłkę z rzutu rożnego, a nasza najmłodsza zawodniczka Wiktoria Tadych potężnym uderzeniem nabija rywalkę i mamy 2:2! Do końca meczu wynik się nie zmienił. Punkt cieszy, ponieważ graliśmy na trudnym terenie, a drużyna z Aleksandrowa to bardzo dobry zespół.

Dziewczyny wykonały kawał dobrej roboty! Udowodniły po raz kolejny, że „goniąc wynik” potrafią wygrywać i remisować.