Wiadomości

Zakończenie sezonu K.S. Gwiazda.
08/07/2019 - 20:22

15 czerwca zakończyliśmy sezon 2018/2019. Tradycyjnie - było dużo zabawy, gry i omawiania dobrego sezonu w wykonaniu naszych piłkarek i piłkarzy. Był to dobry sezon, w którym poprawiliśmy jakość szkolenia oraz zajęliśmy dobre miejsca w rozgrywkach żaków, orlików i młodzików. Drużyna młodzików prowadzona przez trenera Adama Marciniaka awansowała do ligi wojewódzkiej i w kolejnym sezonie będzie grała z bardzo wymagającymi rywalami.
Dziękujemy za pomoc w funkcjonowaniu naszego klubu.
Dziękujemy RODZICOM, bez których wsparcia i pomocy byłoby nam trudno.
Dziękujemy ZAWODNIKOM, za ogromne serce wkładane w każdy trening i mecz.
Dziękujemy TRENEROM, za pracę włożoną w proces szkoleniowy.
Do zobaczenia na boisku już niebawem. Czekamy z niecierpliwością na kolejny sezon.

Obóz Piłkarski Człuchów 2019
03/07/2019 - 18:09

Termin: 24-30.08.2019
Miejsce: Zespół Szkół Sportowych w Człuchowie
Koszt: 830 zł
Wpłaty dokonać można w 2 ratach.
Pierwsza (potwierdzająca uczestnictwo) do 15 lipca, druga do 15 sierpnia.
Pieniądze prosimy wpłacać na konto klubu z dopiskiem:
„Obóz Piłkarski, Toruń, nazwisko”
Dokładną godzinę i miejsce wyjazdu podam po dokładnym ustaleniu.

Co zabrać:
Bielizna, spodenki, koszulki (w tym treningowa Gwiazdy), getry, dres, ciepła bluza,
ochraniacze, buty sportowe, klapki, strój kąpielowy, żel, kurtka przeciwdeszczowa,
czapeczka z daszkiem, środek na komary i kleszcze, przybory toaletowe.
Z zaopatrzeniem finansowym proszę nie przesadzać, ponieważ wszystko jest opłacone.
Ewentualnie na terenie obiektu znajduje się bar, do którego chłopcy uczęszczają na lody itp.
Na obóz nie zabieramy drogich przedmiotów.
Z telefonów dzieci będą mogły korzystać w wyznaczonych godzinach.

Młodziki Gwiazdy w Lidze Wojewódzkiej !!!
22/06/2019 - 22:10

Po wygraniu swojej grupy ligowej młodzikom Gwiazdy przyszło zmierzyć się w dwumeczu o awans do Ligi Wojewódzkiej ze zwycięzcą grupy 2 Piłkarzem Golub Dobrzyń. W pierwszym meczu jako gospodarze wygraliśmy z rywalem 2:0, w rewanżu w Golubiu Dobrzyniu po emocjonującym meczu wygraliśmy 2:1. Brawo chłopcy.

Grupa młodzik zakończyła zmagania ligowe
17/06/2019 - 19:39

Młodziki Gwiazdy pewnie wygrali grupę!!!
W środę rozpoczynamy walkę o Ligę Wojewódzką a dziś... trening mentalny, integracja, motywacja, MC Donald i oczywiście lody.

Złota Grupa 2008. Orlik - grupa I. Ostatni turniej ligowy.
16/06/2019 - 10:55

Ostatni turniej ligowy sezonu 2018/2019 rozegraliśmy na obiektach Elany, w Toruniu. Wypadł bardzo przyzwoicie. Nasi zawodnicy po raz kolejny zaprezentowali dobrą pikę nożną. Pozwala to na patrzenie z optymizmem na kolejny sezon już w kategorii młodzik.
Pierwszy mecz rozegraliśmy z drużyną Sparty West Brodnica. Po jednym z lepszych meczów w tej rundzie wygraliśmy 2-0 po bramkach Kornela Dębskiego oraz Michała Kwiatkowskiego. Nasz zespół od początku kontrolował przebieg meczu. Posiadaliśmy piłkę na połowie przeciwnika, tworzyliśmy dużo sytuacji podbramkowych, bardzo dobrze graliśmy w defensywie. Cieszy asekuracja zawodników, ponieważ tej brakowało w ostatnim czasie.
W dużym upale, ciężkich warunkach gry, mecz po meczu, zagraliśmy drugi mecz z gospodarzem turnieju. Przegraliśmy 1-4. Zabrakło nam trochę sil i determinacji. Prowadziliśmy wyrównany pojedynek jednak to zespół Elany zrewanżował się za porażkę w I rundzie. Bramkę zdobył Bartek Polanowski.
Ostatni mecz turnieju a jednocześnie w rozgrywkach kategorii ORLIK rozegraliśmy z Naprzodem Jabłonowo. Pokazaliśmy, że po odpoczynku jesteśmy w wysokiej dyspozycji. Nie daliśmy żadnych szans przeciwnikom. Wygraliśmy 12-0. Bramki strzelili: Tobiasz Szyplik 5, Michał Kwiatkowski 1, Konrad Jankowski 1, Kuba Słowik 1,Bartek Polanowski 1, Wiktor Tamoń 1, Kornel Dębski 2. Oprócz wymienionych grali jeszcze: Iwo Jachimowicz (bramkarz), Franek Skonieczny, Kuba Worach, Janek Olszewski (kapitan).

Piknik rodzinny. Zakończenie sezonu. Bawimy się w Grębocinie.
12/06/2019 - 21:47

W najbliższą sobotę, 15 czerwca, na orliku i w sali gimnastycznej SP w Grębocinie odbędzie się zakończenie sezonu letniego dla rodziców, zawodników i sympatyków Klubu Sportowego Gwiazda Toruń. Przewidujemy gry i zabawy dla wszystkich kategorii wiekowej dziewcząt i chłopców. Liczymy na liczny udział i dobrą zabawę.
Do zobaczenia.

Żaki wygrywają turniej na zakończenie sezonu
10/06/2019 - 16:30

9 czerwca 2019 r. żaki " Gwiazdy Toruń " ( SP 24 ) zagrały ostatni turniej w rundzie wiosennej. W ten upalny dzień udaliśmy się do Golubia - Dobrzynia, gdzie zmierzyliśmy się z gospodarzami " Piłkarz Golub - Dobrzyń ", " FA Toruń " oraz " FA Grudziądz ".
Pierwszy mecz " Gwiazda " zagrała z " FA Toruń ". Od początku spotkania nasi zawodnicy osiągnęli optyczną przewagę i często gościli pod bramką przeciwników. W pierwszej połowie " Gwiazda " stworzyła kilka dogodnych sytuacji do strzelenia gola, jednak do przerwy wciąż 0:0. Druga połowa to podobny obraz do pierwszej. W końcu " Gwiazda " przeprowadziła skuteczną akcję, czego efektem był strzelony gol na 1:0. Szczęśliwym zdobywcą gola był A. Caglar. Wynik się nie zmienił już do końca meczu. Ostatecznie " Gwiazda Toruń " - " FA Toruń " 1:0.
W drugim spotkaniu zmierzyliśmy się za gospodarzami turnieju. Podobnie jak w pierwszym meczu pomimo przewagi, pierwszą połowę remisujemy 0:0. Już na początku drugiej połowy " Gwiazda " wychodzi na prowadzenie. Precyzyjnym uderzenie z rzutu wolnego gola zdobywa M. Grabowski. Taki wynik utrzymuje się do końca. Ostatecznie " Piłkarz Golub - Dobrzyń " - " Gwiazda Toruń " 0:1.
W ostatnim meczu z " FA Grudziądz " po dość wyrównanym początku, podobnie jak w poprzednich meczach do przerwy bezbramkowo remisujemy. Na początku drugiej połowy po bardzo ładnej akcji zespołowej " Gwiazda " strzela gola na 1:0, a jego strzelcem był D. Nykiel. Do końca spotkania nasi piłkarze kontrolowali to spotkanie i wynik nie uległ zmianie. Ostatecznie " gwiazda Toruń " - " FA Grudziądz " 1:0.
Bardzo cieszy fakt, że " Gwiazda " zdobywa komplet punktów pomimo nieobecności wszystkich zawodników. Na pochwałę zasługuje cały zespół, jednak świetna gra naszych defensorów powoduje, że nie tracimy gola.
GRATULACJE !!!

" Gwiazda " zagrała w składzie: S. Fordoński - M. Grabowski, D. Nykiel, A. Caglar, B. Głaz, L. Aluia, F. Ulatowski, J. Szczypiński

Młodziki wygrywają grupę !!!
08/06/2019 - 21:05

Pomimo braku kilku czołowych zawodników Gwiazda wygrywa przedostatni mecz ligowy i pieczętuje swoją dominację w wiosennych rozgrywkach.
Tym razem wygrywamy z Włókniarzem. Za tydzień ostatnia kolejka a naszym rywalem Unislavia Unisław.

Reprezentant Polski na treningu żaków
06/06/2019 - 21:55

W dniu dzisiejszym gościem na naszym treningu był obecny zawodnik Pogoni Szczecin a także Reprezentacji Polski do lat 19 Maciej Żurawski. Po opowiedzeniu o swojej przygodzie z piłka. Maciek odpowiedział na pytania młodych zawodników Gwiazdy. Pytania dotyczyły obecnego klubu, reprezentacji, oczywiście pozycji na boisku oraz ulubionych piłkarzach. Po części teoretycznej. Maciej zagrał z chłopakami w meczu oraz bronił karne strzelane przez Gwiazdeczki. Była to na pewno pożyteczna wizyta dla młodych graczy Gwiazdy. Na koniec nie mogło zabraknąć wspólnej foty a sam piłkarz przygotował dla zawodników po pamiątkowym zdjęciu z autografem i dedykacją z meczu Pogoni i Reprezentacji Polski.

Specjalne podziękowania dla Pani Izy za zorganizowanie wizyty.

4 Kolejka Ligi żaka
06/06/2019 - 21:35

W dzień dziecka byliśmy gospodarzem 4 kolejki ligi żaka w Lubiczu Górnym. Na nasz domowy obiekt przyjechały zespoły Taf Toruń, Naprzód Jabłonowo Pomorskie oraz naszej imienniczka Gwiazda Starogród. Pierwszy mecz rozegraliśmy z drużyna Taf Toruń. Był to najbardziej wyrównany jak się później okazało nasz mecz i o zwycięstwie gości zadecydowała bramka stracona l na 30 sekund przed końcem meczu. Zespól Taf dobrze skończył jak i zaczął bo mecz bo już w 1 minucie strzelił nam bramkę na 1-0 do remisu doprowadził 5 minut później Miłosz. W drugim meczu zwyciezamy z Gwiazda Sarogrów 2-0 po bramkach niezawodnego w tej rundzie Miłosza. W 3 meczu odnosimy przekonujące zwycięstwo 4-2 z Naprzodem Jabłonowo Pomorskie bramki strzelili Miki 2 i Tymek 2.