Wiadomości

Gwiazda Toruń na Ogólnopolskim Noworocznym turnieju.
09/01/2019 - 01:06

Gwiazda Toruń rocznik 2010 rozegrała pierwszy turniej w nowym 2019 roku! Na noworocznym turnieju stawiły się drużyny z różnych województw Polski m.in województwo wielkopolskie, łódzkie, mazowieckie, kujawsko - pomorskie. Gwiazda zajęła 4 miejsce na turnieju. Zwycięzcą turnieju został bardzo silny zespół Champions Płock.
W pierwszych meczach turnieju było widać, że przerwa świąteczna nie wpłynęła pozytywnie na nasz zespół. Po porażce 0:2 ze zwycięzcą turnieju drużyna zaczęła się podnosić.
Pomimo słabego początku turnieju Gwiazda zanotowała później zwycięstwo 9:0 z toruńskim Startem. To pokazuje, że chłopcy tworzą prawdziwy zespół i potrafią odbudować morale zespołu i walczyć do samego końca. Drużyna odbyła bardzo motywującą rozmowę i pokazała charakter. Niestety zabrakło punktów aby stanąć na podium, tak jak miało to miejsce na poprzednim turnieju gdzie chłopcy stanęli na drugim stopniu podium.
Takie turnieje są bardzo wartościowe dla rozwoju i mentalności drużyny. Wracamy do treningów w nowym roku i pracujemy dalej. Zaczynamy przygotowania do startu rozgrywek ligowych, które startują już na wiosnę!

EKSTRALIGA KOBIET
07/01/2019 - 18:27

Już w sobotę odbędzie się pierwszy domowy mecz w nowym roku! Przeciwnikiem Gwiazdeczek będzie również beniaminek ligi, zespół z którym mieliśmy okazję grać już w poprzednim sezonie I Ligi Północnej - AZS SGGW Warszawa. Obecnie zespół z Warszawy zajmuje 3 miejsce w tabeli. Zapraszamy!

Mecz Towarzyski Zdrój OSIR Ciechocinek - Gwiazda Toruń
29/12/2018 - 20:41

W dniu dzisiejszym rozegraliśmy ostatnie spotkanie w tym roku. Udaliśmy się do Ciechocinka aby zagrać towarzysko z miejscową drużyna Zdrój OSIR Ciechocinek.
Drużyna miejscowa nie okazała się gościnna i wygrała to spotkanie. Jednak nie wynik był w tym meczu najważniejszy lecz możliwość odbycia kolejnej jednostki treningowej tym razem w formie meczu, która na pewno zaprocentuje w przyszłości.

NASZE SENIORKI
25/12/2018 - 12:17

Zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia życzą wszystkie zawodniczki oraz sztab szkoleniowy KS Gwiazda Toruń

WESOŁYCH ŚWIĄT !!!!!
24/12/2018 - 17:06
Liga U-10, futsal. Nowy rekord 26-0.
16/12/2018 - 21:17

Kolejny mecz w lidze prowadzonej przez Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej rozegrała złota grupa Gwiazdy, w kategorii U 10. W niedzielę, 16 grudnia udaliśmy się do Unisławia, gdzie swoje mecze rozgrywa zespól LKS Dąbrowa Chełmińska. Po bardzo wysokim zwycięstwie w poprzedniej kolejce wydawało się, że lepszego wyniku nie można osiągnąć. Okazało się, że dzięki koncentracji, dobrej grze oraz zaangażowaniu może być jeszcze lepiej. Mecz zakończył się naszym zwycięstwem 26-0. Pewnie zastanawiamy się nad sensem takich spotkań? Pamiętajmy, że w tej grają chłopcy z jednej kategorii wiekowej. My - mamy swoje założenia, które realizujemy. Uczymy się grać przede wszystkim w ofensywie a na defensywę przyjdzie jeszcze czas. Cieszmy się grą, strzelaniem bramek, udanymi dryblingami i uśmiechem rodziców, którzy zawsze są z nami.
Zagraliśmy w składzie: Łukasz Łański, Iwo Jachimowicz (bramkarze), Franek Skonieczny, Janek Olszewski (1),Michał Kwiatkowski (7), Bartek Polanowski (4), Kuba Worach,
Kornel Dębski (3), Grzegorz Wszelaki (8), Wiktor Tamoń (3).

Spotkanie gwiazdkowe. Grupy najstarsze.
16/12/2018 - 21:04

Spotkania Gwiazdkowe zakończyły najstarsze zespoły naszego klubu. Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia spotkały się juniorki trenerki Magdy Mileckiej oraz młodzicy trenera Adama Marciniaka. Zawodnicy uczestniczyli w konkursach piłkarskich oraz meczu. Każdy z uczestników otrzymał świąteczny upominek a najlepsi medale.
Tak więc sobota była bardzo przyjemnym dniem dla wszystkich zawodniczek i zawodników, którzy pojawili się w hali przy Szkole Podstawowej w Grębocinie. Cieszy bardzo duża ilość zawodniczek, zawodników oraz RODZICÓW, którym bardzo dziękujemy za wszystkie wspaniałe chwile związane z treningami i meczami. Bez wsparcia poczynań swoich dzieci nie byłoby uśmiechu naszych Gwiazdeczek.

Spotkanie gwiazdkowe. Grupy orlików.
16/12/2018 - 20:50

Kolejnymi zespołami, które spotkały się 15 grudnia, z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia były drużyny orlików. Zawodnicy uczestniczyli w konkursach piłkarskich oraz meczach. W świątecznej atmosferze bawiły się zespoły: z Lubicza - trenera Słowika, ze Szkoły Podstawowej nr 24 - trenera Kontowicza, z Grębocina - trenera Wierzchowskiego oraz złota grupa orlika - trenera Kopańskiego. Każdy z uczestników otrzymał świąteczny upominek a najlepsi medale.
Wielkie podziękowania dla rodziców, którzy bardzo licznie uczestniczyli w spotkaniu, zabierając ze sobą słodycze, owoce, napoje dla naszych zawodników.

Spotkanie gwiazdkowe. Grupy żaków.
16/12/2018 - 20:39

15 grudnia, w Grębocinie nasze zespoły Żaków oraz młodziczek spotkały się z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Zawodniczki i zawodnicy uczestniczyli w konkursach piłkarskich oraz meczach. W świątecznej atmosferze bawiły się zespoły: dziewcząt, zespół młodziczek - trenerki Darii Gul, grupy żaków z Lubicza - trenera Radka Romanowskiego, grupy trenującej przy Szkole Podstawowej nr 24 - trenera Jakuba Smardzewskiego oraz zespół żaków z Grębocina - trenera Gutmańskiego. Każdy z uczestników otrzymał świąteczny upominek a najlepsi medale.
Wielkie podziękowania dla rodziców, którzy bardzo licznie uczestniczyli w spotkaniu, zabierając ze sobą ciasta, słodycze, owoce, napoje dla naszych zawodników.

Spotkanie gwiazdkowe. Grupy najmłodsze.
16/12/2018 - 20:32

15 grudnia, w Grębocinie nasze najmłodsze Gwiazdeczki spotkały się z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Zawodniczki i zawodnicy uczestniczyli w konkursach piłkarskich oraz meczach. W świątecznej atmosferze bawiły się zespoły: najmłodszych dziewcząt - trenerki Ewy Stopińskiej, grupy przedszkolaków z Lubicza - trenera Karczewskiego, grupy naborowej ze Szkoły Podstawowej nr 24 - trenera Skoniecznego. Każdy z uczestników otrzymał świąteczny upominek a najlepsi medale.
Dziękujemy rodzicom, którzy bardzo licznie uczestniczyli w spotkaniu, zabierając ze sobą słodycze, owoce, napoje dla naszych zawodników.

Strony