Ostatni mecz Trampkarzy
18/06/2021 - 17:03
Feta na finiszu rozgrywek
16/06/2021 - 22:15

Niepokonanego lidera, Unię Wąbrzeźno, podejmowaliśmy w ostatnim meczu rundy rewanżowej II ligi wojewódzkiej. Po emocjonującym, trzymającym w napięciu do ostatnich minut spotkaniu nie pozwalamy faworytom przypisać do swojego konta kolejnych punktów i świętujemy 7 zwycięstwo w kończących się rozgrywkach. Umocnione 3. miejsce oraz słodki smak zwycięstwa niezmiernie ucieszył wszystkich zawodników oraz wiernych kibiców. Brawo chłopacy i dziękuję za dzisiejszy mecz oraz całą rundę rewanżową.

Zwycięstwo na podium
13/06/2021 - 15:29

W przedostatnim spotkaniu rundy rewanżowej II ligi wojewódzkiej młodzika D1 zdobywamy 3 pkt w starciu ze Spartą Brodnica co zapewnia nam 3 miejsce w końcowej klasyfikacji ligi. Przed nami ostatnie spotkanie z Unią Wąbrzeźno w tej lidze oraz końcowy turniej ligi futsalu D1 i zasłużony odpoczynek po wyczerpującej rundzie wiosennej.

Orlicy Gwiazdy w turnieju ligowym.
09/06/2021 - 12:19

Wszystkie nasze drużyny ORLIKÓW spotkały się w turnieju ligowym rozegranym w Grębocinie. Nasi zawodnicy okazali się bardzo gościnni, ponieważ turniej wygrała drużyna Orła Głogowo.
Mecze pomiędzy naszymi trzema drużynami obfitowały w wiele emocji i pięknych bramek. Powoli kończą się rozgrywki ligowe orlika. W przyszłym sezonie zawodnicy urodzeni w 2010 roku będą występowali w rozgrywkach młodzika młodszego.

Zapraszamy do konkursu
30/05/2021 - 10:51

Wszystkie informacje na FB
Zapraszamy

Dzień Mamy
26/05/2021 - 06:40
Ruszyły rozgrywki ligowe żaków i orlików.
18/05/2021 - 16:47

W tym tygodniu rozpoczęliśmy długo oczekiwane turnieje ligowe w kategorii: ŻAK i ORLIK. Nasz Klub reprezentują trzy drużyny orlików oraz dwie drużyny żaków. Gramy w grupie 2 orlika oraz w grupie 2 i 3 żaka.
Gwiazda III - zespół orlików był gospodarzem pierwszego turnieju. Mecz inauguracyjny zagraliśmy z FA Grudziądz. Po bardzo dobrym spotkaniu w naszym wykonaniu wygraliśmy 6-0. Oglądaliśmy dużo składnych akcji, strzałów, wygranych pojedynków 1x1.
Drugi mecz zagraliśmy z JJS Toruń. Porażka 0-2 nie odzwierciedla wydarzeń na boisku. W pierwszej połowie, przy ulewnie padającym deszczu i dwóch niespodziewanych kontuzjach, straciliśmy dwie bramki. Druga połowa zdecydowanie pod nasze dyktando. Niestety nieskuteczność przeszkodziła w uzyskaniu lepszego wyniku. Wyciągamy wnioski i już w niedzielę gramy kolejny turniej w Grudziądzu.
Graliśmy w składzie: Lewandowski Wojtek, Fordoński Seweryn, Lewandowski Olek, Grabowski Maks, Maciejewski Stasiu, Głaz Bartek Machałowski Tymek, Morenc Ignacy, Marcinkiewicz Karol, Wilk Olek, Wojciechowski Nikodem. Trener: Mariusz Kopański

Nabór rocznika 2017 i 2018
07/05/2021 - 17:29
Komplet na wznowienie rozgrywek.
28/04/2021 - 21:25

W pierwszym meczu po zawieszeniu rozgrywek ligi wojewódzkiej, zawodnicy młodzika starszego zdobywają w Bobrowie 3 punkty. Kolejny mecz, zaraz po majówce, z Elaną (05.05), a dwa dni później z Brodnicą (07.05). Czeka nas dość napięty terminarz ligi, więc szykujemy się już do kolejnych spotkań.

Pierwsze mecze najmłodszych zawodników.
27/04/2021 - 21:33

W sobotę, na orliku w Grębocinie, spotkali się najmłodsi zawodnicy naszego klubu. Emocji, zaangażowania, ambicji nie brakowało. Mamy nadzieję, że początek piłkarskiej kariery pozwoli na chęć nauki i zdobywanie nowych umiejętności.