Wiadomości

Liga U-10, futsal.
18/11/2018 - 19:30

Idealnym rozwiązaniem na żmudny trening zimowy jest udział w rozgrywkach U-10 w futsalu.
Inauguracja tych rozgrywek odbyła się w hali w Lubiczu. Gospodarzem pierwszego meczu była drużyna TAFu. Nasza "złota grupa" rocznika 2008 nie pozostawiła żadnych złudzeń i pokonała zespół gospodarzy 14-1.
Przed meczem odczuwaliśmy dreszczyk emocji związany z występem w nowej odmianie piłki nożnej, futsalu. Okazało się, że zaprezentowaliśmy się bardzo dobrze. Składne akcje, gra z pierwszej piłki, wychodzenie na pozycję, pojedynki 1x1 w defensywie i ofensywnie pozwoliły na odniesienie wysokiego zwycięstwa. Z wielką przyjemnością oglądało się bardzo dobrze grających zawodników Gwiazdy. Kilka akcji zakończyło się strzałem do pustej bramki, po wymanewrowaniu całego zespołu Tafu. Najlepszym strzelcem w tym meczu był Grzegorz Wszelaki, który zdobył 8 bramek, kolejne dołożyli: Bartek Polanowski 2, Kuba Worach1, Wiktor Tamoń 2, Janek Olszewski1. Cały zespół zasłużył na słowa uznania. Cieszy postęp umiejętności naszych zawodników oraz praca, którą wykonaliśmy w celu dostosowania się do rozgrywek ligi futsala.
Gwiazda Toruń: Jachimowicz Iwo, Łański Łukasz (bramkarze), Dębski Kornel, Olszewski Jan, Polanowski Bartosz, Skonieczny Franciszek, Szyplik Tobiasz, Tamoń Wiktor, Worach Jakub, Wszelaki Grzegorz, Trenerem zespołu jest Mariusz Kopański

Grupy MMP U-18 kobiet
15/11/2018 - 09:05

Dziś w siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej rozlosowano grupy turnieju finałowego MMP w Futsalu Kobiet U-18
Do rozpoczęcia turnieju pozostało 17 dni!

ORGANIZUJEMY MISTRZOSTWA POLSKI !!!!!!!!!
15/11/2018 - 09:01

Klub sportowy Gwiazda Toruń w dniach 1-2.12.2018 jest organizatorem turnieju finałowego MMP w Futsalu Kobiet do lat 18.
Wydarzenie odbędzie się w Uniwersyteckim Centrum Sportowym przy ul. Św. Józefa 17 w Toruniu.
O tytuł mistrza powalczy 12 zespołów, w tym:
- gospodarz turnieju: GWIAZDA TORUŃ,
- obrońca tytułu: Wanda Kraków,
- 10 drużyn wyłonionych w turniejach eliminacyjnych: Rolnik Głogówek, Rekord Bielsko-Biała, AZS UW Warszawa, ROW Rybnik, Stomilanki Olsztyn, Ślęza Wrocław, Pogoń Tczew, Sokół Kolbuszowa, FSA Kraków, Tarnowia Tarnów.
Wszelkie aktualne informacje można uzyskać pod linkiem:
WSTĘP WOLNY! ZAPRASZAMY

II LIGA
02/11/2018 - 09:11

Przed nami ważny mecz.
W najbliższą niedzielę nasze zawodniczki jadą do Włocławka.
Trzymamy kciuki.

NAJWYŻSZA KLASA ROZGRYWKOWA
01/11/2018 - 21:42

Musimy podzielić się z Wami świetną informacją - ZAGRAMY W EKSTRALIDZE PLF "GR. PÓŁNOCNA"!
Nasz zespół już od kliku sezonów walczył na parkietach futsalowych w niższej lidze. 24 października PZPN dołączył nas do grona 12 najlepszych drużyn w Polsce w piłce halowej, dzięki wycofaniu się Kotwicy Kórnik oraz naszej corocznej wysokiej pozycji w I lidze. Gra przeciwko AZS UAM Poznań, AZS UG Gdańsk, AZS SGGW Warszawa, AZS AWF Warszawa i AZS UW Warszawa będzie dla wszystkich zawodniczek Gwiazdy oraz całego klubu wielkim przeżyciem.
Już teraz zapraszamy serdecznie kibiców na 3 domowe mecze (kolor żółty)!

Kolejna wygrana...
01/11/2018 - 21:38

Kolejna wygrana drugoligowej Gwiazdy! Bramki dla naszego zespołu zdobyły: Julia Olkiewicz, Mirka Fisenko i Marta Muszyńska. Pięknymi asystami może pochwalić się Agnieszka Pencherkiewicz, gdyż wszystkie gole padły z Jej podań. Czwartoligowy zespół pechowo przegrywa po bramce w 78 minucie. Oby ostatni mecz był dla naszego drugiego zespołu bardziej szczęśliwy, ponieważ rozegrany zostanie przed własną publicznością!

BRAWO ORLICZKI !!!!!!!!!!!!!!
29/10/2018 - 10:09

Niedzielny turniej orliczek rozegraliśmy na własnym terenie, co z pewnością dodatkowo zmotywowało dziewczynki do walki. Po bardzo wyrównanych meczach, stojących na dobrym poziomie zajęłyśmy 2.miejsce, z czego ogromnie się cieszymy. W dobrych humorach kończymy rundę jesienno-zimową i już myślimy o przygotowaniach do kolejnych pojedynków na wiosnę. Wszystkie bramki dla naszej drużyny zdobyła niezastąpiona Kornelia Nowak, jednak na pochwałę zasługuje cały zespół (w składzie: A. Biały, K. Nowak, A. Woźny, A. Pietrzak, M. Cziczak, N. Grączewska, L. Marciniak, M. Bania), gdyż wszystkie dziewczynki solidnie wywiązywały się z powierzonych im zadań na boisku i wspólnie zapracowały na końcowy sukces. Brawo Gwiazdy!

Gwiazda: Górsk 2:1

Gwiazda: KKP Bydgoszcz 2:1

Gwiazda: Tęcza Bydgoszcz 1:3

II LIGA Gwiazda - Stęszew 3:1
28/10/2018 - 09:12

Bardzo dobry mecz rozegrały nasze seniorki, pokonując 3:1 Stęszew. Od samego początku meczu przewaga naszej drużyny była bardzo duża. Co kilka minut byliśmy sam na sam z bramkarzem gości. Wynik meczu mogła otworzyć Julia Olkiewicz lecz strzał został odbity na rzut rożny. W dalszej części meczu Judyta mogła zostać bohaterem spotkania, mając kilka sytuacji bramkowych. Na 1:0 w 20' strzela Olkiewicz po pięknym wyjściu sam na sam. Na 2:0 strzela Mirka po zamknięciu dośrodkowania. Mucha w poprzeczkę chwilę później i i jeszcze na koniec I połowy niewykorzystana sytuacja sam na sam. Druga połowa bez zmian, już w 50' było 3:0 Marta uderzyła w okienko bramki. Od tego momenty za dużo osób chciało się wpisać na listę strzelców. Akcje były indywidualne, co pozwalało przeciwnikowi nas kontrować i w 87' tracimy bramkę na 1:3. Cieszy powrót po kontuzji Magdy Mileckiej i Oli Pąk. Trzeba zaznaczyć, że wszystkie asysty były autorem Agnieszki.
Brawo dziewczyny !!!!!!!!!!!!

Nasze Juniorki
28/10/2018 - 09:09

CENNY PUNKT W ALEKSANDROWIE!

Nasze juniorki w sobotę rozegrały świetny mecz w Aleksandrowie Kujawskim. Od samego początku, to my narzuciliśmy swój styl gry i oczywiście poskutkowało. Dominika Stupak na skrzydle minęła rywalkę i pięknie dograła do Amelki Dawid, która całą akcję zamieniła na bramkę. Po 20 minutach mecz się wyrównał. Obie drużyny stwarzały sobie sytuacje bramkowe. Niestety straciliśmy dwie bramki w pierwszej połowie i do szatni schodziliśmy z wynikiem 2:1. Po 15 minutach przerwy, dziewczyny wyszły na boisko zmotywowane i widać było, że się nie poddadzą. Chcieliśmy grać piłką, dziewczyny walczyły jak mogły i udało się! Ula Stupak wrzuca piłkę z rzutu rożnego, a nasza najmłodsza zawodniczka Wiktoria Tadych potężnym uderzeniem nabija rywalkę i mamy 2:2! Do końca meczu wynik się nie zmienił. Punkt cieszy, ponieważ graliśmy na trudnym terenie, a drużyna z Aleksandrowa to bardzo dobry zespół.

Dziewczyny wykonały kawał dobrej roboty! Udowodniły po raz kolejny, że „goniąc wynik” potrafią wygrywać i remisować.

WIELKIE BRAWA GWIAZDECZKI!

Trener Michał Ziemiński zastąpił Jacka Wińskiego
25/10/2018 - 12:07

Bardzo nas cieszy fakt, że coraz więcej dziewcząt dostaje swoją szanse w kadrze. Mamy dwie kadry wojewódzkie u14 i u16 kobiet.
Trenerem kadry u14 jest Michał Araszewski ( Tęcza Bydgoszcz)
asystentem Michał Ziemiński ( Mustang Wielgie ) - trener Michał Ziemiński zastąpił na tym stanowisku trenera Jacka Wińskiego, który musiał opuścić kadrę.

W miejsce trenera Wińskiego do kadry dołączył Michał Ziemiński, który ma wieloletnie doświadczenie w pracy z kobietami. Bardzo nas cieszy, że współpraca z trenerami jest tak owocna. Po kliku miesiącach pracy z juniorkami nasza zawodniczka Inga Wiśniewska została zaproszona na konsultacje w grupie u14. Trener Araszewski bardzo chwalił naszą młodą zawodniczkę.
W kadrze u16 grupa trenerów jest ze sobą już wiele lat. Kadra u16 - pierwszy trener Grzegorz Bała ( Unifreeze Górzno)

asystent Marcin Zawadzki ( Pomorzanin Toruń) dużym zaufaniem trenerów cieszy się Joanna Przybysz i Julia Olkiewicz, które regularnie są powoływane na mecze wojewódzkie.