Wiadomości

Złota Grupa 2008. Orlik - grupa I. Turniej w Brodnicy.
22/05/2019 - 19:06

Druga kolejka rozgrywek odbyła się w Brodnicy. Gospodarzem był niepokonany, podobnie jak nasz zespół, w pierwszym turnieju zespół Gola I.
Pierwszy mecz rozegraliśmy z Golem II Brodnica. Po nieskutecznym początku, udało nam się zdobyć dwie bramki, które pozwoliły nabrać pewności siebie. Przewaga w posiadaniu piłki, pojedynkach 1x1 dała nam zwycięstwo 6-0. Bramki strzelili: Michał Kwiatkowski 2, Konrad Jankowski, Bartek Polanowski, Tobiasz Szyplik, Kornel Dębski.
Drugi mecz z drużyną Gola I Brodnica zakończył się bezbramkowym remisem. Mimo braku bramek emocji było co niemiara. Dobre akcje z jednej i drugiej strony, strzały na bramkę, piękne obrony bramkarzy, walka i ambicja - te wszystkie cechy oglądaliśmy w tym meczu. W ostatniej akcji meczu mieliśmy doskonałą sytuację, jednak bramkarz Gola końcami palców uratował remis dla swojego zespołu.
Ostatni mecz graliśmy z Olimpią I Grudziądz. Początek meczu bardzo dobry w naszym wykonaniu. Nie pozwalaliśmy przeciwnikom na wygrywanie pojedynków 1x1, Tworzyliśmy akcje zakończone strzałami. Prowadzenie objęliśmy po bardzo ładnej akcji zespołowej wykończonej przez Konrada. W drugiej połowie zdeterminowany zespół z Grudziądza postawił trudne warunki. Bardzo agresywną grą zawodnicy wymuszali nasze indywidualne błędy. Straciliśmy dwie bramki i mecz zakończył się naszą niezasłużoną porażką 1-2.
Turniej trzeba ocenić pozytywnie. W ostatnim meczu zabrakło trochę siły i determinacji. Gramy dalej i staramy się pokazać z jak najlepszej strony.
Gwiazda I Toruń: Łukasz Łański (br), Franek Skonieczny, Bartek Polanowski, Maciek Furman, Janek Olszewski, Grzegorz Wszelaki, Kornel Dębski, Tobiasz Janik, Michał Kwiatkowski, Konrad Jankowski, Kuba Worach.

Kolejny udany turniej żaków
19/05/2019 - 09:23

18 maja 2019 r. żaki " Gwiazdy Toruń " (SP 24) rozegrały kolejny turniej ligowy w rundzie rewanżowej. Tym razem przy ul. Ogrodowej gościliśmy " Radzyniankę Radzyń Chełmiński " oraz " Spartę II Brodnica ". Z niewiadomych przyczyn nie dojechała " Chełminianka Chełmno ".
Pierwszy mecz zagraliśmy z " Radzynianką ". Od początku " Gwiazda " miała lekką przewagę, jednak to goście strzelili nam pierwszego gola. Taka sytuacja spowodowała, że nasi młodzi zawodnicy szybko ruszyli do odrabiania strat. Częste ataki " Gwiazdy " pod bramką przeciwników doprowadziły do szybkiego wyrównania. Od tego momentu mogliśmy zaobserwować na boisku znaczną dominację gospodarzy. " Gwiazda " dołożyła jeszcze trzy kolejne trafienia, natomiast goście strzelili jednego gola. Ostatecznie " Gwiazda " pokonuje " Radzyniankę " 4:2.
Mecz ze " Spartą " to znaczna dominacja " Gwiazdy ". Od początku, Torunianie osiągnęli dużą przewagę, szybko strzelając gola. To spowodowało rozluźnienie u naszych zawodników i mogliśmy oglądać kolejne gole po pięknych akcjach zespołowych. " Gwiazda " spokojnie kontrolując mecz pokonuje " Spartan " 4:0.
Warto zaznaczyć, że w kolejnym turnieju " Gwiazda Toruń " inkasuje komplet punktów. GRATULACJE !!!

" Gwiazda " zagrała w składzie:
S. Fordoński - M. Grabowski, J. Hawrus, D. Nykiel, B. Głaz, L. Aluia, J. Gliwiński, F. Ulatowski, J. Szczypiński

Młodziki nie pokonani
18/05/2019 - 14:34

Kolejne zwycięstwo młodzików !!!
W sobotę 18 maja młodziki Gwiazdy Toruń zmierzyli się w meczu ligowym z Pomorzaninem Toruń.
Po raz kolejny nasi chłopcy nie dali szans rywalom pokonując ich 12:0.
Po ośmiu kolejkach chłopcy są liderami grupy z bilansem bramek 36:0.
Brawo chłopcy!!!

1 Kolejka Ligi Żaka
16/05/2019 - 16:10

W niedzielę 12 maja nasza drużyna wybrała się na 1 kolejkę ligi żaka w rundzie wiosennej. Mimo deszczowej aury nasi zawodnicy stawili się w komplecie. Po wycofaniu się drużyny Pomorzanina Toruń w Brzozowie oprócz gospodarzy turnieju stawiła się jeszcze drużyna Mustanga Ostaszewo. W pierwszym meczu zagraliśmy z drużyna z Brzozowa. Mecz rozpoczął się dla nas idealnie bo już w 1 minucie otwieramy wynik meczu za sprawa Miłosza. Mecz całkowicie kontrolowany przez nas zespół lecz w pierwszej połowie więcej bramek nie zobaczyliśmy. W drugiej natomiast potwierdziliśmy swoja dominacje strzelając przeciwnikowi jeszcze 7 bramek. Bramki w tym meczu strzelali Miłosz 4, Tymon, Jaś, Bartek, Natan. W drugim meczu spotykamy sie z drużyną Mustanga Ostaszewo. Mecz toczył się w wyrównanym tempie i dzięki dobrym interwencją bramkarzom zakończył się wynikiem bezbramkowym.

Młodziki wygrywają z TAF Toruń
16/05/2019 - 10:33

Kolejne zwycięstwo młodzików !!!
W niedzielę 15 maja młodziki Gwiazdy Toruń zmierzyli się w meczu ligowym z wiceliderem grupy TAF Toruń.
Po raz kolejny nasza defensywa była nie do przejścia. To już 7 mecz bez straty bramki.
Pomimo braku kilku zawodników chłopcy rozegrali świetny mecz. Na boisku widać było współpracę,
zaangażowanie i konsekwentne wykonywanie założeń taktycznych.
Kolejna wygrana tym razem 1:0 umacnia nas na pozycji lidera.
Brawo chłopcy!!!

Złota Grupa 2008. Orlik - grupa I. KOMPLET PUNKTÓW NA INAUGURACJĘ.
13/05/2019 - 20:34

Złota grupa rocznika 2008 rozpoczęła rundę wiosenną na własnym boisku. Nasz zespół nie był zbyt gościnny, odnosząc trzy zwycięstwa.
Pierwszy mecz rozegraliśmy z Orłem Głogowo. Mimo posiadania dość dużej przewagi spotkanie nie było łatwe. Walka i zaangażowanie pozwoliło na zdobycie szybkich dwóch bramek co nieco uspokoiło grę naszych Gwiazdeczek. Kilka akcji rozegranych w szybkim tempie dało nam zwycięstwo 5-0. Po 2 bramki zdobyli Michał Kwiatkowski i Konrad Jankowski, jedną dołożył Tobiasz Szyplik.
Kolejny mecz to zwycięstwo z Chełminianką Chełmno 2-0. Pierwsza połowa mimo kilku sytuacji podbramkowych nie przyniosło efektu bramkowego. Na początku drugiej prowadzenie dał nam Michał Kwiatkowski a chwilę później kapitan Janek Olszewski podwyższył na 2-0. Mimo okazji nie udało się zdobyć kolejnych bramek.
Ostatni mecz turnieju rozegraliśmy ze Spartą I Brodnica. Ten mecz rozegraliśmy spokojnie. Staraliśmy się utrzymać długo przy piłce, mądrze otwieraliśmy grę i podjęliśmy walkę z agresywnie grającym rywalem. Z wielu sytuacji wykorzystaliśmy 6, a bramki zdobyli: ponownie Michał i Konrad po 2, Janek Olszewski i Wiktor Tamoń po 1.
Rozgrywki zaczęliśmy obiecująco. Na wyróżnienie zasłużyli bramkarze, którzy wykazali się wyczuciem przy kilku bardzo trudnych sytuacjach. Wszyscy nasi zawodnicy mają wkład w dobry wynik zespołu. Strzeliliśmy 13 bramek i nie straciliśmy żadnej. Kolejny turniej już w niedzielę w Brodnicy.
Gwiazda I Toruń:
Łański Lukasz, Jachimowicz Iwo (bramkarze), Skonieczny Franek, Polanowski Bartek, Furman Maciek, Olszewski Janek, Wszelaki Grzegorz, Szyplik Tobiasz, Tamoń Wiktor, Slowik Kuba, Kwiatkowski Michał, Jankowski Konrad, Worach Kuba.
Trener Kopański Mariusz

I turniej Zaków Gwiazda Toruń (Grębocin)
12/05/2019 - 18:06

W sobotę 11 maja w Płużnicy odbył się pierwszy turniej w I lidze Żaków. Rywalami były zespoły JSS Toruń, KP Młode Lwy Kowalewo Pomorskie oraz zespół gospodarzy z Płużnicy. W pierwszym meczu nasz zespół zmierzył się z drużyną z Kowalewa Pomorskiego. Mecz nie ułożył się po naszej myśli. Szybko stracona bramka trochę sparaliżowała zespół. Mimo prób odrobienia strat przeciwnicy strzelili drugiego gola. Na przerwę schodzimy z wynikiem 0:2. Przerwa podziałała na zespół mobilizująco. Po rozpoczęciu drugiej połowy zdobyliśmy bramkę i mieliśmy olbrzymią przewagę. Sporo akcji kończyło się strzałem na bramkę. W końcówce meczu nadarzyła się szansa na doprowadzenie do remisu. Niestety rzutu karnego nie wykorzystał Filip Bartczak. Mecz zakończył się wynikiem 1:2 dla rywali.
Drugim przeciwnikiem tego dnia była drużyna JSS Toruń. Mecz rozpoczęliśmy w podobnym stylu jak wcześniejszy pojedynek. Błąd naszego bramkarza przyniósł prowadzenie gościom. Jedna i druga drużyna stwarzała sobie sytuacje do zdobycia gola. Można było zaobserwować wiele pojedynków pomiędzy zawodnikami. Jednak to drużynie przeciwnej udało się zdobyć drugiego gola i zakończyć rywalizację na korzyść 2:0.
W ostatnim meczu zmierzyliśmy się z drużyną gospodarzy. Mecz zakończył się wynikiem 5:0. Prawie przez cały mecz nasza drużyna była na połowie przeciwnika. Przewaga naszego zespołu była przygniatająca.
Drużyna wystąpiła w składzie: Dariusz Bendykowski, Bartek Święcki, Gabriel Gościński, Jakub Krasiński, Jakub Maliszewski, Jakub Jakubowski, Filip Bartczak.

Młodziki wygrywają z Unislavią
12/05/2019 - 17:06

Kolejne zwycięstwo młodzików !!!
W niedzielę 12 maja młodziki Gwiazdy Toruń zmierzyli się w meczu ligowym z Unislavią Unisław.
Po raz kolejny nasza defensywa była nie do przejścia i pomimo zmian, które zachodziły w jej szeregach funkcjonowała bez zarzutów.
Chłopcy rozegrali świetny mecz. Współpraca środkowych obrońców z pomocnikami i wbiegającymi, zamykającymi skrzydła bocznymi obrońcami
robiła dużo zamieszania w polu karnym rywala. Bramka wisiała na włosku ale nic nie chciało wejść.
Pierwsza bramka wpadła dopiero w 50 minucie a następna pięć minut później, mieliśmy jeszcze karny ale niestety piłka uderzona w słupek.
Cieszy szósty mecz bez straty bramki i oczywiście kolejna wygrana tym razem 2:0.
Brawo chłopcy!!!

Komplet punktów żaków
12/05/2019 - 16:37

12 maja 2019 r. żaki "Gwiazdy II Toruń" (SP 24) rozpoczęły zmagania ligowe w rundzie wiosennej. Na pierwszy turniej po przerwie jesiennej udaliśmy się na orlik przy ul. Rzepakowej w Toruniu. W turnieju zagrały każdy z każdym "JSS II Toruń" (gospodarz), "Gwiazda II Toruń" oraz "Olimpia II Grudziądz".
W pierwszym meczu "Gwiazda" zmierzyła się z "Olimpią". Od początku nasi zawodnicy osiągnęli znaczną przewagę, czego efektem była szybko zdobyta bramka, a potem kolejna. Do przerwy "Gwiazda" wygrywa 2:0. W drugiej połowie piłkarze "Gwiazdy" nadal konsekwentnie realizowali zadania meczowe i dołożyli jeszcze jedno trafienie.
Ostatecznie "Gwiazda" - :Olimpia" 3:0.
Drugi mecz z "JSS Toruń" miał podobny przebieg do poprzedniego. Gospodarze co prawda częściej próbowali się przedostawać pod naszą bramkę, jednak świetnie dysponowani nasi defensorzy oraz bramkarz skutecznie przerywali ataki rywali. Nasi ofensywni piłkarze natomiast zdołali strzelić dwa gole i cała drużyna mogła się cieszyć z kolejnego zwycięstwa.
Ostatecznie "JSS Toruń" - "Gwiazda Toruń" 0:2.

"Gwiazda" wystąpiła w składzie: S. Fordoński - M. Grabowski, J. Hawrus, D. Nykiel, B. Głaz, L. Aluia, A. Caglar, J. Gliwiński, F. Ulatowski

Kolejne zwycięstwo młodzików !!!
04/05/2019 - 12:15

W sobotę 4 maja młodziki Gwiazdy Toruń zmierzyli się w meczu ligowym z Włókniarzem Toruń.
Od początku meczu bardzo dobrze funkcjonująca nasza defensywa nie pozwalała na cokolwiek grającym ambitnie przeciwnikom.
Akcje były przerywane w środku pola a piłka przenoszona na skrzydła gdzie nasi pomocnicy rozpoczynali kolejne kontrataki.
W krótkim czasie zdominowaliśmy rywala a strzelenie przez nas bramki było kwestią czasu. Pierwsza bramka wpadła trochę niespodziewanie,
Jakub Klockowski wrzucając piłkę z rzutu rożnego zanotował pięknego rogala i tym samym otworzył wynik meczu.
W niedługim czasie przyciskani przez naszych napastników defensorzy Włókniarza popełnili błąd, który wykorzystujemy i podwyższamy wynik meczu na 2:0.
W drugiej połowie meczu zaczęliśmy więcej grać atakiem pozycyjnym, widać było więcej gry z pierwszej piłki, która owocowała kolejnymi trafieniami.
Mecz zakończył się wynikiem 5:0. Nasi chłopcy po 5 kolejkach są Liderami grupy z bilansem bramek 21:0
Brawo chłopcy!!!

Strony