Wiadomości

Orlik 3 Grębocin
15/09/2019 - 18:25

Zawodnicy Gwiazdy Toruń występujący w rozgrywkach orlika grupa 3 w ostatnią sobotę rozegrali kolejny turniej ligowy.
W pierwszym Turnieju rozegranym tydzień wcześniej drużyna odniosła jedno zwycięstwo z drużyną Legii Chełmża 3 : 0 oraz zanotowała porażkę z drużyną Olimpii Grudziądz 1:7.
W drugim turnieju przeciwnikami byli zawodnicy Juventusu III Toruń oraz Gola Chełmża. Pojedynek z drużyną z Torunia przebiegał niestety pod dyktando graczy Juve. Wynik 1 : 5 oddaje różnicę w grze. Jedyną bramkę w tym meczu zdobył Jakub Krasiński.
Pojedynek z drużyna Gola Chełmża nasza drużyna również skończyłą na tarczy, lecz wynik 3 : 2 świadczy o zaciętości spotkania. Bramki w tym meczu zdobyli Jakub Krasiński i Wiktor Tomanek.

NASZE SENIORKI
14/09/2019 - 14:38
Pierwsza kolejka ligi orlika
10/09/2019 - 22:52

7 września 2019 r. odbyła się pierwsza kolejka ligi orlika w rundzie jesiennej. Przy ul. Ogrodowej " Gwiazda II Toruń " podejmowała " Pomorzanina Toruń ", " Wisłę II Toruń " oraz " Włókniarza II Toruń ". W pierwszym meczu " Gwiazda " pewnie pokonuje " Pomorzanin " 4:0. W następnym spotkaniu po bardzo zaciętej grze, niestety musieliśmy uznać wyższość rywali. " Gwiazda " przegrywa z " Włókniarzem " 0:1. W ostatnim meczu " Gwiazda " pokonuje " Wisłę " 6:1.

"Gwiazda " zagrała w składzie:
Fordoński S. - Grabowski M, Wieluński B, Nykiel D, Caglar A, Aluia L, Głaz B, Hawrus J, Zieberth M, Surmiak F

Młodzik młodszy. Porażka z Olimpią Grudziądz.
09/09/2019 - 20:39

Bardzo ważny mecz rozegrali w niedzielę nasi młodzicy, rocznik 2008.
Niestety, porażka naszego zespołu spowodowała zmniejszenie naszych możliwości awansu do II ligi już w rozgrywkach jesiennych. Rozegraliśmy bardzo dobry mecz. Mimo bardzo wyrównanego meczu pozostał duży niedosyt. Spotkanie toczyło się przede wszystkim w środkowej strefie boiska.Tam zespoły próbowały wypracować sobie przewagę i zagrać decydującą piłkę.
Po pierwszej połowie, zakończonej remisem 0-0 podjęliśmy ryzyko gry bardziej ofensywnej. Niestety, strata brami po stałym fragmencie gry, nie ułatwiła nam zadania. Mimo kilku dobrych sytuacji, nie mieliśmy szczęścia pod bramką rywali. W ostatniej akcji meczu mogliśmy doprowadzić do remisu. Kontra Olimpii zakończyła się bramkę i sędzia, nie wznawiając gry odgwizdał koniec tego bardzo dobrego i zaciętego meczu.
Podziękowania dla wszystkich zawodników za ambicję i wolę walki. Mamy nadzieję, że rewanż da nam szansę na pokonanie Olimpii i możliwość walki o wyższą ligę.
Skład: Iwo Jachimowicz, Kuba Wendt (bramkarze), Tobiasz Szyplik, Janek Olszewski, Franek Skonieczny, Kuba Worach, Grzegorz Wszelaki, Bartek Polanowski, Konrad Jankowski, Michał Kwiatkowski, Szymon Niedzielski, Adrian Grączewski, Kuba Słowik,
Trenerzy: Mariusz Kopański, Michał Wnuk.

1 kolejka ligi żaka
09/09/2019 - 09:50

Na pierwszą kolejkę ligi żaka udaliśmy się do Torunia gdzie swoje mecze jako gospodarz rozgrywa drużyna TAF Toruń. Oprócz Tafu spotkaliśmy sie z Flisakiem Złotoria oraz Orłem Głogowo. W pierwszym meczu po pasjonującym meczu wygrywamy z Orłem Głogowo 2-1. Mimo przegrywania 0-1 chłopacy pokazali charakter i wole walki i po ładnych bramkach Sergiusza oraz Barta schodzimy jako zwycięscy. Granie meczu po meczu zawsze jest ciężkie i pokazał to drugi mecz z Tafem gdzie zabrakło sił. Przegrywamy 1-3 Honorowa bramkę strzelił Sergiusz. W ostatnim meczu zwyciężamy pewnie 3-1 Flisaka Złotoria po bramkach zwierzaka Tymka oraz Natana. Widać ze obóz oraz wspólne wakacyjne treningi procentują bo chłopacy pokazali ze coraz lepiej rozumieją się na boisku.

1 kolejka ligi orlika
09/09/2019 - 09:33

W sobotę 7 września rozpoczęliśmy 1 kolejkę w lidze orlika. Udaliśmy się do Grudziądza gdzie zmierzyliśmy sie z Wisła Grudziądz, Chełminanka Chełmno oraz Cyklonem Kończewice. Mimo panujących trudnych warunków pogodowych zawodnicy zaprezentowali sie bardzo dobrze. Widać było ze obóz został przepracowany bardzo dobrze i nie była zauważalna zmiana z systemu gry żaka na pełnowymiarowego orlika. W pierwszym meczu zagraliśmy z Wisła Grudziądz i wygraliśmy 2-0 po bramkach Olka - lewego oraz Miłosza - Neymara. Warto odnotować ładne asysty mikiego i Jaśia. Drugi mecz z Chełminanką kończymy bezbramkowym remisem. Mecz powinniśmy spokojnie wygrać bo mieliśmy dużo sytuacji, lecz na przeszkodzie stawał nam dobrze broniący bramkarz z Chełmna. W ostatnim meczu ulegamy 0-2 Cyklonowi Kończewice.

Trzy zwycięstwa Gwiazdy w pierwszym turnieju ligowym orlików!!!
08/09/2019 - 14:11

Wyniki:
Gwiazda - Włókniarz Toruń 5:2
Gwiazda - Flisak Złotoria 7:0
Gwiazda - Wisła Toruń 6:1

...a już w piątek o godz 18:30 na ul. Gagarina 19 druga kolejka ligi orlika.
Naszymi rywalami TAF Toruń oraz Football Academy Toruń.
Zapraszamy

Młodzik starszy wygrywa z Chemikiem
04/09/2019 - 21:47
INAUGURACJA ROZGRYWEK - MŁODZIK D2.
01/09/2019 - 20:52

W nowym sezonie zespół rocznika 2008 występuje w 3 lidze okręgowej młodzika młodszego (D2), GRUPA 1.
Inauguracja w nowej kategorii wiekowej przypadła na mecz derbowy z Pomorzaninem Toruń. Po powrocie z obozu w Człuchowie widać szybkie przystosowanie się do innych warunków gry. Organizacja zespołu uległa zmianie, jednak nie wpłynęło to zupełnie na radość z gry naszych Gwiazdeczek.
Otworzyliśmy wynik już w 8 minucie. Kuba Słowik zamknął dobrą akcję i wykorzystał dobre podanie Tobiasza Szyplika. Kolejne 4 bramki zdobyte pomiędzy 12 a 20 minutą pozwoliły na rozsądną grę w trudnych warunkach pogodowych. Na listę strzelców wpisali się Wiktor Tamoń, Filip Wojciechowski, Michał Kwiatkowski. Druga połowa również przebiegała z naszą kolosalną przewagą. Staraliśmy się grać bocznymi sektorami boiska stwarzając wiele sytuacji bramkowych. Udało nam się wykorzystać jeszcze 4. Bramki strzelali: ponownie Michał Kwiatkowski, Wiktor Tamoń 2 oraz Kuba Worach.
Początek rozgrywek - wyśmienity. Wynik 9-1 pozwala z optymizmem patrzeć na dalsze mecze naszego zespołu. Za tydzień trudny mecz z Olimpią Grudziądz.(niedziela 16.30)
SKŁAD: Iwo Jachimowicz, Jakub Wendt (bramkarze), Jakub Worach, Tobiasz Szyplik, Franek Skonieczny, Jan Olszewski, Grzegorz Wszelaki, Kornel Dębski, Konrad Jankowski, Michał Kwiatkowski, Adrian Grączewski, Jakub Słowik, Mateusz Waliłko, Filip Wojciechowski, Wiktor Tamoń.
Trenerami zespołu są Mariusz Kopański oraz Michał Wnuk.

OBÓZ w Człuchowie za nami.
01/09/2019 - 20:28

W piątek zakończył się obóz zawodniczek i zawodników Gwiazdy, który w tym roku odbył w Człuchowie. Czas spędzony pracowicie - przyniesie owoce w rozgrywkach, które już się zaczęły lub zaczną się od przyszłego tygodnia. Treningi odbywały się już od 7.30. Trenowaliśmy na rożnych boiskach, na rożnej nawierzchni (naturalnej i sztucznej). Zdobyte umiejętności pozwoliły na kolejny postęp w szkoleniu. Rozegraliśmy dużo gier sparingowych i przeprowadziliśmy co najmniej trzy treningi dziennie.
Dużym wydarzeniem była obecność i prowadzenie treningów przez trenera reprezentacji Polski w futsalu U 18, oraz drużyny ekstraligowej FC Toruń ŁUKASZA ŻEBROWSKIEGO oraz do niedawna kapitana reprezentacji Polski oraz FC Toruń MARCINA MIKOŁAJEWICZA. Wszyscy uczestniczyli w zajęciach, które przeprowadzone w atrakcyjnej formie bardzo podobały się naszym zawodnikom.
Trzymamy kciuki za wszystkie zespoły.

Strony