Wiadomości

Podopieczni trenera Smardzewskiego zajmują 2 miejsce w X edycji Międzynarodowego Turnieju Cuiavia Cup Gwiazdy Toruń rocznik 2010!
10/12/2018 - 20:12

Chłopcy rozegrali fantastyczny turniej. Jako jedyny zespół strzelili bramkę drużynie futsalowej z Rosji - Kalingradowi i jako jedyni nie przegrali z nimi meczu.
Jakub Gliwiński zapewnił wynik 1:1 Gwiazda nie przegrała ani jednego meczu podczas turnieju.
Jako jedyna postawiła się Kalingradowi, który od 2 lat jest niepokonany a ich wyniki w turnieju to: 8:0, 6:0, 4:0 itp.

Podopieczni trenera Jakuba Smardzewskiego zostawili za sobą w końcowej między innymi zwycięzce naszej ligi Gol Brodnicę, który w sezonie ligowe wygrał wszystkie mecze, oprócz meczu z naszym zespołem.

Chłopcy zaskoczyli wszystkich swoją postawą na turnieju. To był ich pierwszy turniej. Ogromny sukces!

Seweryn Fordoński został bramkarzem turnieju! Jeszcze kilka miesięcy temu był to zawodnik z pola, jednak przychodząc do nas z Elany Toruń zdecydował się po rozmowie z trenerem na grę jako bramkarz. Teraz zostaje wybrany bramkarzem międzynarodowego turnieju! Coś pięknego.

Skład: Hawrus Jakub, Szczypiński Jakub, Malejka Jacek, Caglar Efe Aleks, Grabowski Maksymilian, Nykiel Dominik, Gliwiński Jakub, Fordoński Seweryn.
Trener Jakub Smardzewski

Chłopcy rocznika 2010 i 2011 wzięli udział w finałach Mistrzostw Polski kobiet U18!
10/12/2018 - 20:08

Podopieczni trenera Smardzewskiego i Skoniecznego wzięli udział w ceremonii otwarcia mistrzostwa, a później udali się na basen, gdzie skorzystali z odnowy biologicznej, basenów, oraz wielu atrakcji. Podczas turnieju dzieci dzielnie wspierały i dopingowały naszą drużynę, która pod wodzą trenera Łangowskiego walczyła w finałach mistrzostw!
Chłopcy zasłużyli na chwilę relaksu po pracowitym sezonie i po ostatnim sukcesie na arenie międzynarodowej.

Drużyna miała okazję też się jeszcze bardziej zintegrować, dzięki czemu atmosfera w grupie jest fantastyczna!

Extraliga kobiet
07/12/2018 - 10:39

Już w najbliższą niedzielę odbędzie się spotkanie pomiędzy drużynami: Gwiazda - DominXus Toruń i UAM Poznań. Będzie to mecz w ramach III kolejki Ekstraligi futsalu kobiet. Zapowiada się zacięta walka!

Wstęp wolny, serdecznie zapraszamy!

MMP U-18 Transmisja na żywo, dzień drugi
02/12/2018 - 09:36
MMP U-18 Transmisja na żywo, dzień pierwszy
01/12/2018 - 00:32
MMP w futsalu U18 kobiet - ZACZYNAMY
01/12/2018 - 00:26

I stało się - odliczanie dobiegło końca. Wszystko dopięte na ostatni guzik. Hala już czeka na pierwsze zespoły. Zaczynamy 8:30.
Dla wszystkich, którzy chcą śledzić zmagania podczas mistrzostw udostępniamy kanały KPSport, który będzie prowadzić relację LIVE.

SOBOTA

https://www.youtube.com/watch?v=R3w1osSjWfw

NIEDZIELA

https://www.youtube.com/watch?v=42X5eL766Fs

Zapraszamy do oglądania!

MMP w futsalu kobiet U-18
29/11/2018 - 11:11

Już za 2 dni mistrzostwa, których organizatorem jest KS GWIAZDA-DOMINIXUS Toruń. W dniach 1-2.12. na obiekcie UCS będzie rywalizowało 12 najlepszych w Polsce zespołów kobiecych w kategorii U-18. Szykują się wielkie emocje na których nie może nikogo zabraknąć.
Poniżej oficjalny plakat mistrzostw.

ZAPRASZAMY! WSTĘP WOLNY

Futsal. Liga U 10
27/11/2018 - 10:32

W drugiej kolejce rozgrywek podejmowaliśmy teoretycznie najmocniejszy zespół tej ligi Unisław Futsal Team Kids. Drużyna gości nie sprawiła jednak żadnych kłopotów naszej "złotej grupie". Podopieczni trenera Mariusz Kopańskiego wygrali ten mecz 10-1. Wynik mógł być zdecydowanie wyższy. Zawiodła skuteczność oraz szczęście, ponieważ kilkakrotnie trafialiśmy w słupki lub poprzeczkę.
Graliśmy zespołowo, ambitnie, w wysokim tempie gry. Cieszy, że z każdym treningiem, meczem zdobywamy nowe doświadczenia. Dobrze wygląda gra bez piki oraz wychodzenie na pozycje po zagraniu piłki, nad czym aktualnie mocno pracujemy. Kolejny mecz rozegramy z drużyną Futsal Kids Toruń, już 6 grudnia w hali w Grębocinie o godzinie 17.30. Zapraszamy.
Bramki zdobyli: Janek Olszewski 3, Michał Kwiatkowski 2, Bartek Polanowski, Maciek Furman, Grześ Wszelaki, Wiktor Tamoń, Tobiasz Szyplik po 1. W meczy grali: Łukasz Łański, Iwo Joachimowicz, Konrad Jankowski, Kuba Worach, Kornel Dębski.

Gwiazda najlepsza w Ogólnopolskim Turnieju Halowym Cuiavia Cup 2018
25/11/2018 - 16:28

Dnia 24.11.2018 roku nasze młodziki wygrały X edycję Halowego Turnieju Cuiavia Cup w Aleksandowie Kujawskim. Chłopcy pozostawili za sobą 11 drużyn. W swojej grupie pokonali KS Królewskich Płock oraz LZS Mustang Ostaszewo Wynikiem 3:0. Dzięki zwycięstwom awansowali do Ligi Mistrzów (czyli 4 drużyn, które wyszły z pierwszych miejsc). Pierwszy mecz zremisowali z drużyną z Grudziądza 0:0, w następnym meczu wygrali z GKS Orzeł Zbiczno 2:1. Ostatni mecz po koncertowej grze wygrali z Orłem Służewo 4:0.
Siedem punktów, które zdobyli w rozgrywkach finałowych zapewniły chłopcom I miejsce. Na uwagę zasługuje także wyróżnienie dla naszego zawodnika Jakuba Klockowskiego, który został MVP turnieju i Oliwiera Mey, który w całym turnieju wyciągał piłkę z bramki tylko jeden raz.

Brawo chłopcy!

Liga U-10, futsal.
18/11/2018 - 19:30

Idealnym rozwiązaniem na żmudny trening zimowy jest udział w rozgrywkach U-10 w futsalu.
Inauguracja tych rozgrywek odbyła się w hali w Lubiczu. Gospodarzem pierwszego meczu była drużyna TAFu. Nasza "złota grupa" rocznika 2008 nie pozostawiła żadnych złudzeń i pokonała zespół gospodarzy 14-1.
Przed meczem odczuwaliśmy dreszczyk emocji związany z występem w nowej odmianie piłki nożnej, futsalu. Okazało się, że zaprezentowaliśmy się bardzo dobrze. Składne akcje, gra z pierwszej piłki, wychodzenie na pozycję, pojedynki 1x1 w defensywie i ofensywnie pozwoliły na odniesienie wysokiego zwycięstwa. Z wielką przyjemnością oglądało się bardzo dobrze grających zawodników Gwiazdy. Kilka akcji zakończyło się strzałem do pustej bramki, po wymanewrowaniu całego zespołu Tafu. Najlepszym strzelcem w tym meczu był Grzegorz Wszelaki, który zdobył 8 bramek, kolejne dołożyli: Bartek Polanowski 2, Kuba Worach1, Wiktor Tamoń 2, Janek Olszewski1. Cały zespół zasłużył na słowa uznania. Cieszy postęp umiejętności naszych zawodników oraz praca, którą wykonaliśmy w celu dostosowania się do rozgrywek ligi futsala.
Gwiazda Toruń: Jachimowicz Iwo, Łański Łukasz (bramkarze), Dębski Kornel, Olszewski Jan, Polanowski Bartosz, Skonieczny Franciszek, Szyplik Tobiasz, Tamoń Wiktor, Worach Jakub, Wszelaki Grzegorz, Trenerem zespołu jest Mariusz Kopański

Strony