1 Kolejka Ligi Żaka w Lubiczu Górnym

Gwiazda II Toruń - GOl Brodnica 3:5
Gwiazda II Toruń - Olimpia II Grudziądz 0:3
Gwiazda II Toruń - TKP Elana Toruń 3:0 WO

W Sobotnie przedpołudnie drużyna Gwiazdy II Toruń zadebiutowała w rozgrywkach Ligi Żaka
Na orlik w Lubiczu Górnym gdzie Gwiazda II Toruń rozgrywa swoje mecze jako gospodarz przyjechały zespoły GOL II Brodnica oraz Olimpia II Grudziądz. Z niewiadomych przyczyn nie dojechał trzeci zespół TKP Elany Toruń. Wielka szkoda gdyż przez to nie doszło do derbowego pojedynku.

W pierwszym meczu nasza drużyna mimo walecznej, ambitnej postawy przegrała z drużyną z Brodnicy. Do przerwy przegrywaliśmy 1:3 bramkę dla naszego zespołu indywidualnej akcji strzelił Ignacy Morenc. Na drugą połowę nasza drużyna wyszła zmotywowana lecz nie ustrzegła się błędów w obronie tracąc 2 bramki. Wielkie serducho zostawione na boisku oraz walka do samego końca skutkowała strzeleniem 2 bramek przez nas zespół. Bramkę strzałem z dystansu zdobył Szpunar Mikołaj, natomiast bramkę po rajdzie przez połowę boiska strzelił Mielczarek Miłosz.

Drugi mecz w naszym wykonaniu przegrywamy 0:3 z drużyną Olimpii. W tym meczu zabrakło nam szczęścia przez to nic nie chciało wpaść do bramki drużyny z Grudziądza. Mimo ambitnej postawy nie udało nam się pokonać bramkarza gości.

Wielkie brawa nalezą się chłopakom za zaangażowanie włożone w mecze. Tym bardziej ze były to pierwsze oficjalne mecze naszej drużyny.

Na następny turniej wybieramy się do Chełmna.

Zagraliśmy w składzie: Wrześniewski Jakub, Eichhorst Miłosz, Lipiński Natan, Szołowicz Sergiusz, Lewandowski Aleksander, Morenc Ignacy (1 br)(1 as), Kolba Tymoteusz, Depczynski Jan, Zwierzyński Tymon, Majmesku Bartek, Mielczarek Miłosz (1 br), Szpunar Mikołaj (1 br)

trener: Romanowski Radosław

Podziękowania należą się również dla rodziców za doping.