2 Kolejka Ligi Żaka w Chelmnie

Gwiazda II Toruń 0 - 2 Uks Chełmno I
Gwiazda II Toruń 1 - 1 Radzynianka Radzyń
Gwiazda II Toruń 1 - 0 Lzs Bobrowo

Na drugą kolejkę ligi żaka udaliśmy się do Chełmna. W pierwszym meczu podejmowaliśmy gospodarzy Uks Chełmno I. Pierwsza połowa przebiega pod dyktando naszej drużyny. Duża aktywność naszych zawodników, liczne próby strzałów bronił jednak dobrze dysponowany tego dnia bramkarz Chełmna. Pierwszą bramkę tracimy do szatni. W drugiej połowie w zamieszaniu tracimy drugą i niestety mecz przegrywamy 2-0.

Drugi mecz zaczynamy bardzo dobrze i nasza przewaga udokumentowana zostaje zdobytą piękną bramką przez Ignasia z rzutu wolnego. W tym meczu byliśmy drużyną dominująca, lepsza, miejącą więcej sytuacji lecz brak koncentracji skutkuje utrata bramki na 10 sekund przed końcem pierwszej połowy. W końcówce meczu mieliśmy akcję meczu niestety świetnego podania Mikołaja nie wykorzystał Miłosz.

Pierwsze historyczne zwycięstwo Gwiazdy II Toruń odnieśliśmy z drużyną Lzs Bobrowo. Był to świetny mecz w wykonaniu całej drużyny a decydujący cios zadał kolejnym świetnym strzałem bezpośrednio z rzutu wolnego Ignaś. W tym meczu na słowa pochwały zasługuje postawa całego zespołu. Liczne akcje ofensywne stwarzali Mikołaj, Miłosz i Ignaś. Konsekwentna gra obronna kierowana przez Bartka i Jasia, a także super parady Kuby spowodowały ze turniej w Chełmnie kończymy zwycięstwem.

Zagraliśmy w składzie: Gackowski Jakub, Wrześniewski Jakub, Lipiński Natan, Morenc Ignacy (2 br), Depczyński Jan, Zwierzyński Tymon, Majmesku Bartek, Mielczarek Miłosz, Szpunar Mikołaj

trener: Romanowski Radosław

Następny turniej ligowy zagramy w Golubiu-Dobrzyniu