3 Kolejka Ligi Żaka w Golubiu-Dobrzyniu

Gwiazda II Toruń 0 - 2 Młode Lwy Kowalewo Pomorskie
Gwiazda II Toruń 2 - 0 Mustang Ostaszewo
Gwiazda II Toruń 1 - 2 K.S "Piłkarz" Golub - Dobrzyń

W niedzielny poranek udaliśmy się do Golubia-Dobrzynia w ramach trzeciej kolejki ligi żaków. W pierwszym meczu podejmowaliśmy drużynę Młodych Lwów z Kowalewa Pomorskiego. Między nasza drużyna a drużyna Kowalewa było widać różnicę fizyczna zawodników. Mimo dzielnnej postawy tracimy dwie bramki w ostatnich sekundach pierwszej i drugiej połowy meczu.

W drugim meczu zmierzyliśmy się z drużyną Mustanga Ostaszewo. Konsekwentna gra w obronie, wysoki pressing na boisku przeciwnika powoduje, że zmuszamy przeciwnika do błędów i strzelamy dwie bramki. Trafienia Ignasia i Tymona powodują że schodzimy z meczu jako zwycięzcy.

Na koniec turnieju mierzymy się z gospodarzem turnieju drużyna "Piłkarza" Golub - Dobrzyń. Po wyrównanym meczu schodzimy z boiska pokonani w stosunku 2 do 1. Mimo straconej pierwsi bramki walczymy dzielnie i doprowadzamy do wyrównania po indywidualnej akcji Miłosza. Gdy wydawało się że mecz zakończy się remisem. Nasz błąd w defensywie wykorzystuje rywal i wyprowadza rywala na prowadzenie 2 - 1. Naszym zakownikom zabrakło już czasu na wyrównanie i porażką kończymy niedzielne zawody.

Zagraliśmy w składzie: Gackowski Jakub, Morenc Ignacy (1 br), Depczyński Jan, Zwierzyński Tymon, Majmesku Bartek, Mielczarek Miłosz (1 br), Szpunar Mikołaj,Kolba Tymoteusz (1 br), Szotowicz Sergiusz

Trener: Radosław Romanowski

Specjalne podziękowania nalezą się rodzicom za słodkości dla naszych chłopców..

Następny turniej ligowy zagramy w jako gospodarze w Lubiczu Górnym.