4 Kolejka Ligi Żaka w Lubiczu Górnym

Gwiazda II Toruń 0 - 0 Piast Łasin
Gwiazda II Toruń 2 - 2 Unia Wąbrzeźno
Gwiazda II Toruń 0 - 1 Sparta Brodnica

W sobotnie przedpołudnie rozegraliśmy 4 kolejkę w ramach ligi żaka. Po raz drugi byliśmy gospodarzem turnieju w Lubiczu Górnym i gościliśmy takie zespoły jak Piast Łasin, Unię Wąbrzeźno oraz Spartę Brodnica

W pierwszym meczu podejmowaliśmy gości z Łasina. Mecz był szybki, obfitował w wiele sytuacji podbramkowych dla jednej jak i drugiej drużyny. Lecz dobra postawa obydwu bramkarzy powoduje, że mecz kończy się bezbramkowym remisem.

Drugi mecz rozpoczynamy od mocnego uderzenia. Strzał z rzutu wolnego Ignasia trafia do bramki gości i prowadzimy 1-0. Unia szybko wyrównuje na 1-1 i zaraz wychodzi na prowadzenie 1-2. Nasza ambitna postawa na boisku zostaje uwieczniona golem Miłosza po dwójkowej akcji z Mikołajem. Remis jest sprawiedliwym wynikiem.

Sparta Brodnica to nasz ostatni rywal. Drużyna bardzo wymagająca grająca bardzo agresywnie, ale fair. Odnosimy pierwszą porażkę tego dnia tracąc bramkę po zamieszaniu w naszym polu karnym.

Drużyna pokazała się z bardzo dobrej strony. Na pewno cieszy postawa coraz lepszej gry zarówno w obronie i w ataku. Chłopacy pokazali bardzo duże zaangażowanie, wole walki i determinacje.

Zagraliśmy w składzie: Gackowski Jakub, Wrześniewski Jakub,Morenc Ignacy (1 br), Depczyński Jan, Zwierzyński Tymon, Majmesku Bartek, Mielczarek Miłosz (1 br), Szpunar Mikołaj, Lipiński Natan, Szotowicz Sergiusz

Trener: Radosław Romanowski

Następny turniej ligowy zagramy w Jabłonowie Pomorskim.