I kolejka ligi ORLIKA

W niedzielę 16.09.2018r. w Grębocinie podopieczni Łukasz Wierzchowskiego gościli zespoły: Wisła I Toruń, Pomorzanin I Toruń, Elana I Toruń. Pierwszy mecz z Wisłą to dominacja Gwiazdy niestety dużą przewagę potrafiliśmy udokumentować strzeleniem zaledwie jednego gola po strzale Marcela Nowaka. Kolejny mecz graliśmy z zespołem Pomorzanina. Tutaj pierwsza połowa bardzo słaba w naszym wykonaniu i do przerwy przegrywamy 3:0. Po przerwie zaczynamy grać bardzo podobnie jak w pierwszym naszym meczu i po strzałach Filipa Dunajskiego i Mikołaja Bartoszewicza łapiemy kontakt z rywalem. Przy stanie 3:2 dla Pomorka nie wykorzystujemy rzutu karnego i po krótkiej chwili tracimy kolejną bramkę. Porażka 4:2 boli tym bardziej że rywal był jak najbardziej w naszym zasięgu. Ostatni mecz z najlepszą tego dnia Elaną I Toruń mimo porażki 5:2 przyniósł wiele emocji. Był to mecz tzw. "wymiany ciosów" ale niestety nasi rywale byli bardziej skuteczni. Brawa dla drużyny za postawę i oby w kolejnych meczach było dużo lepiej.