Orliki w Grębocinie 13.10.2018

W dniu 13.10.2018 gościliśmy zespoły: Włókniarz Toruń, Orzeł Głogowo oraz Legia Chełmża. Wynik meczu z Włókniarzem tylko przez chwilę był zagrożony gdy goście wyrównali na 2:2. Ale już po kilku minutach objęliśmy zdecydowanie przewagę i mecz kończy się naszym zwycięstwem 6:2. Kolejne starcie z Legią zaczęło się nie po naszej myśli. Dodatkowo rywale mocno nas faulowali i to oni prowadzili do przerwy 1:0. Druga połowa to "pogoń" za wynikiem do ostatnich minut. Mecz się bardzo wyrównał nawet z naszą lekką przewagą w sytuacjach. Niestety mimo bardzo ambitnej postawy przegrywamy 3:2 ale brawa należą się całemu zespołowi. Trzeci mecz z Orłem bardzo wyrównany niestety przegrywamy 2:1. Kolejny ostatni turniej w niedzielę 21.10.2018r. w Toruniu przy ul. Raszei o godz. 10:00 serdecznie zapraszamy.