Wiadomości

Obóz Piłkarski Ustka 2022
11/08/2022 - 13:55

Wyjeżdżamy już za 4 dni!!!
Poniżej informacje:
Zbiórka:
Lubicz godz 7:00 przy szkole. Toruń godz 7:45 SP 24 (przy garażach)
Co zabrać na obóz:
Bielizna, spodenki, koszulki (w tym klubowe), getry, dres, ciepła bluza, czapka z daszkiem,
ochraniacze, buty sportowe, klapki, strój kąpielowy, żel, kurtka przeciwdeszczowa, środek na komary i kleszcze, przybory toaletowe, ręcznik.
Z zaopatrzeniem finansowym proszę nie przesadzać, ponieważ wszystko jest opłacone.
Zalecamy niewielką kwotę na wyjścia na miasto na lody itp.
Na obóz nie zabieramy drogich przedmiotów.
Z telefonów chłopcy będą mogli korzystać w wyznaczonych godzinach.

Dębski Kornel
20/07/2022 - 12:04

Pierwsze kroki z piłką rozpoczął w 2014 w Grębocinie u trenera Roberta Gutmańskiego, u którego przebywał do okresu Orlika. Po sezonie jesiennym znalazł się w złotej grupie, w której przez okres Orlika i Młodzika pod opieką trenerów Mariusza Kopańskiego i Michała Wnuka poprowadził drużynę do awansu do Ligi Wojewódzkiej. W okresie Trampkarza Młodszego prowadzony przez trenera Adama Marciniaka jako kapitan drużyny wywalczył z rocznikiem 2008 Mistrzostwo Ligi. W tym samym czasie wspierając drużynę Trampkarza Starszego, wywalczył z nią awans do I ligi i był ich ważnym wzmocnieniem do zakończenia sezonu. Jako wyróżniający się zawodnik rocznika 2008 został wybrany przez nasz klub aby zaprezentował się w meczach kontrolnych oraz zgrupowaniu zespołu Arki Gdynia. Tam spotkał się z zainteresowaniem trenera, co zakończyło się przejściem zawodnika do drużyny Arki. Od września Kornel będzie uczęszczał do Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Gdyni oraz reprezentował barwy Arki.

Klockowski Jakub
19/07/2022 - 00:31

Przygodę z piłką w naszym klubie rozpoczął w 2013 roku u trenera Adama Marciniaka, który prowadził go od Skrzata do Juniora w Klubie oraz w Klasie Sportowej Piłkarskiej w Szkole Podstawowej NR 24 w Toruniu. Jakub wraz z drużyną został Mistrzem Ligi Żaka. Jako kapitan poprowadził młodzików rocznika 2007 do Ligi Wojewódzkiej. Ostatni sezon zakończył w I lidze. Wybrany przez klub wraz z kilkoma kolegami z drużyny zaprezentował się w meczach kontrolnych oraz na zgrupowaniu zespołu Arki Gdynia. Tam spotkał się z zainteresowaniem trenera, co zakończyło się przejściem zawodnika do drużyny Arki. Od września Kuba będzie uczęszczał do Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Gdyni oraz reprezentował barwy Arki.
Życzymy kolejnych sukcesów! Rozwijaj się i osiągają zamierzone cele. Stawiaj sobie poprzeczkę coraz wyżej.

Żegnamy rocznik 2007
19/07/2022 - 00:28

W niedzielę 26.06 spotkaliśmy się, aby pożegnać naszych wychowanków z rocznika 2007, którzy już jako juniorzy będą reprezentować barwy naszych zaprzyjaźnionych klubów: Arki Gdynia oraz Pomorzanina Toruń. Od września dwóch naszych podopiecznych: Kornel Dębski oraz Jakub Klockowski będzie uczęszczało do Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Gdyni oraz reprezentowało barwy Arki Gdynia. Pozostali chłopcy zagrają
w Juniorach Pomorzanina Toruń.
Przez 8 lat pracy przeżyliśmy razem wiele wspaniałych chwil, za które Wam dziękujemy. Rozwijajcie się i osiągajcie zamierzone cele. Stawiajcie sobie coraz wyżej poprzeczkę.
Życzymy Wam wszystkiego dobrego na nowej drodze życia oraz dalszych sukcesów sportowych.

Niepokonany Młodzik Młodszy !!!
30/06/2022 - 13:13
Trampkarz Młodszy MISTRZEM LIGI WOJEWÓDZKIEJ
23/06/2022 - 00:00
DNI TORUNIA
20/06/2022 - 23:13

Sześć dni wypełnionych muzyką, śpiewem i zabawą – tak zapowiadają się Dni Torunia, które tradycyjnie świętujemy w czerwcu. Tegoroczne imieniny naszego miasta będą wyjątkowe, bo zbiegają się z obchodami 100-lecia powstania Akademii Marynarki Wojennej.

- Od 21 do 26 czerwca chcemy radośnie, wspólnie przypominać sobie nawzajem, jak piękny i interesujący jest Toruń – to czas święta miasta! Przygotowaliśmy na te dni bogaty program wydarzeń, gdzie każdy znajdzie dla siebie coś ciekawego. Nie znam lepszego miejsca na spędzenie wolnego czasu, dlatego nie zostaje mi nic innego, jak serdecznie zaprosić wszystkich mieszkańców i gości naszego miasta do świętowania Dni Torunia! – mówi prezydent Torunia Michał Zaleski.

Gwiazda 2013 - turniej w Gdańsku.
12/06/2022 - 22:45

Młodzi piłkarze naszego Klubu (rocznik 2013) wzięli udział w sobotnim turnieju Piłkarski Olimp Gdańsk 2022. Turniej organizował Klub Sportowy Olimpia Osowa GDAŃSK. z okazji 70-lecia.
Nasi zawodnicy rywalizowali z bardzo dobrymi drużynami z różnych regionów Polski. Mecze były bardzo emocjonujące i zacięte. Dzięki graniu z takimi przeciwnikami możemy przekonać się jakie mamy silne strony i w jakim kierunku musi pójść dalsza praca treningowa. Dziękujemy za zaangażowanie, ambicję małych zawodników oraz poświęcony czas przez rodziców.
Skład: Dudek Paweł, Cymerman Mikołaj, Rybicki Grzesiu, Radio Franek, Radio Jasiu, Sarkowski Kuba, Jaszczołt Nikodem, Ciechacki Błażej.
Trener: Maciej Kopański
W turnieju grały zespoly:
Jaguar Gdańsk I
SI Arka Gdynia
AP Banino
Przyszłość Góra Kalwaria I
Gedania 1922 Gdańsk
Jaguar Gdańsk III
Jaguar Gdańsk II
AP MFS Gdańsk
AS Piłeczka Pruszcz Gdański
Przyszłość Góry II
Olimpia Osowa Gdańsk
KS Gwiazda Toruń

Dzień Dziecka
01/06/2022 - 15:57
Trampkarze Starsi wygrywają z JSS Bydgoszcz
29/05/2022 - 18:03

Strony