Turniej Gwiazdkowy Gwiazda Toruń 15.12.2018

15 grudnia, w Grębocinie nasze zespoły Żaków oraz młodziczek spotkały się z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Zawodniczki i zawodnicy uczestniczyli w konkursach piłkarskich oraz meczach. W świątecznej atmosferze bawiły się zespoły: dziewcząt, zespół młodziczek - trenerki Darii Gul, grupy żaków z Lubicza - trenera Radka Romanowskiego, grupy trenującej przy Szkole Podstawowej nr 24 - trenera Jakuba Smardzewskiego oraz zespół żaków z Grębocina - trenera Gutmańskiego. Każdy z uczestników otrzymał świąteczny upominek a najlepsi medale.
Wielkie podziękowania dla rodziców, którzy bardzo licznie uczestniczyli w spotkaniu, zabierając ze sobą ciasta, słodycze, owoce, napoje dla naszych zawodników.

Filmik - skrót można zobaczyć dzięki jednemu z rodziców i zamieszczony jest filmikach naszej drużyny.

O naszych zawodnikach pamiętał również mikołaj i podarował chłopakom zimowe czapki "GWIAZDY" ( zdjęcia w galerii zdjęć naszej drużyny :)