Ruszyły rozgrywki ligowe żaków i orlików.

W tym tygodniu rozpoczęliśmy długo oczekiwane turnieje ligowe w kategorii: ŻAK i ORLIK. Nasz Klub reprezentują trzy drużyny orlików oraz dwie drużyny żaków. Gramy w grupie 2 orlika oraz w grupie 2 i 3 żaka.
Gwiazda III - zespół orlików był gospodarzem pierwszego turnieju. Mecz inauguracyjny zagraliśmy z FA Grudziądz. Po bardzo dobrym spotkaniu w naszym wykonaniu wygraliśmy 6-0. Oglądaliśmy dużo składnych akcji, strzałów, wygranych pojedynków 1x1.
Drugi mecz zagraliśmy z JJS Toruń. Porażka 0-2 nie odzwierciedla wydarzeń na boisku. W pierwszej połowie, przy ulewnie padającym deszczu i dwóch niespodziewanych kontuzjach, straciliśmy dwie bramki. Druga połowa zdecydowanie pod nasze dyktando. Niestety nieskuteczność przeszkodziła w uzyskaniu lepszego wyniku. Wyciągamy wnioski i już w niedzielę gramy kolejny turniej w Grudziądzu.
Graliśmy w składzie: Lewandowski Wojtek, Fordoński Seweryn, Lewandowski Olek, Grabowski Maks, Maciejewski Stasiu, Głaz Bartek Machałowski Tymek, Morenc Ignacy, Marcinkiewicz Karol, Wilk Olek, Wojciechowski Nikodem. Trener: Mariusz Kopański