Trener reprezentacji Polski w szeregach sztabu szkoleniowego Gwiazdy.

Bardzo dobra wiadomość dla naszych sympatyków. Właśnie - do naszego sztabu szkoleniowego dołączył trener Łukasz Żebrowski. Współpracuje on z trenerem Adamem Marciniakiem prowadząc drużyną młodzika starszego występującego w II lidze KP ZPN. Z pracą w naszym klubie wiążemy duże nadzieje.

Łukasz Żebrowski (ur. 13 listopada 1982 w Szczecinie) – polski piłkarz występujący na pozycji pomocnika, także futsalowy; futsalowy reprezentant Polski. Obecnie trener FC Toruń. Wychowanek Pogoni Szczecin, w swojej karierze reprezentował również barwy takich klubów jak Gwardia Koszalin, Odra Chojna, SV Waren 09 (Niemcy), Flota Świnoujście, GKS Mierzyn.
W ekstraklasie zadebiutował 4 listopada 2001 w meczu z Legią Warszawa (0-3). Wystąpił w 16 meczach polskiej I ligi.
Były zawodnik i kapitan Pogoni 04 Szczecin, ma na swoim koncie występy w reprezentacji Polski. W 2014 r. został grającym trenerem szczecińskiego zespołu.
W sezonie 2018/2019 FC Toruń prowadzony przez pochodzącego ze Szczecina szkoleniowca wywalczył wicemistrzostwo Polski. To największy sukces w historii klubu.
Szkoleniowiec FC Toruń zdobył tytuł najlepszego trenera w sezonie 2018/2019. W plebiscycie organizowanym przez spółkę Futsal Ekstraklasa na swoich faworytów głosy oddawali prezesi, trenerzy oraz kapitanowie drużyn występujących w najwyższej klasie rozgrywkowej.
Łukasz Żebrowski pracuje nie tylko z FC Toruń - jest również trenerem reprezentacji Polski U-19. Największym sukcesem trenera Żebrowskiego jest zajęcie przez Reprezentację Polski trzeciego miejsce na pierwszych Mistrzostwach Europy U-19. Mistrzostwa Europy U-19 w futsalu odbyły się na Łotwie w Rydze. W meczu półfinałowym, który został rozegrany 12 września 2019 r., Polska przegrała z Hiszpanią 1:3. Zespół Hiszpanii był zdecydowanym faworytem meczu półfinałowego z Polską, ale to Polacy zdobyli pierwszego gola. Aby znaleźć się w półfinale, drużyna polska pokonała Łotwę 3:1.
Mamy nadzieję, że trener Żebrowski swoje umiejętności, doświadczenie, pasję i zaangażowanie będzie z sukcesami przekazywał naszym zawodnikom.