Wisła zgodnie z przewidywaniami

W ostatnią niedziele zespół uczestniczący w rozgrywkach III ligi okręgowej ligi młodzika podjął na boisku przy ul. Chełmińskiej zespół Wisły Toruń. Przed meczem z zespołem który nie odnosi na tą chwilę sukcesów ligowych wiedzieliśmy, że nikogo nie można lekceważyć i do tego spotkania podeszliśmy bardzo zmotywowani i skoncentrowani. Od pierwszych minut było to widać, że jedyne co nam przyświecało to sportowa rywalizacji i pokazanie swoich najlepszych umiejętności przybyłym kibicom. Po szybko strzelonej w 2 min bramce nabraliśmy pewności, że może to być mecz w którym odniesiemy zwycięstwo. Jeszcze nie wiedzieliśmy tego, że będzie to łatwa gra ale z minuty na minutę zespół Wisły zaczął się mocno cofać próbując szybkiego kontrataku, który nie przynosił efektów w postaci strzelonej bramki. Za to nasi chłopacy niemalże w regularnych odstępach czasu strzelali i punktowali przeciwnika osiągając ostatecznie przekonujące i zasłużone zwycięstwo 8:0. Bramki strzelali: Grzegorz (2x), Kornel, Jakub (2x), Filip, Przemek i Szymon. Warto zauważyć, że Michał zaliczył w tym meczu aż 5 asyst więc wypracował większość strzelonych przez nasz zespół bramek.
Zespołowi Wisły dziękujemy za mecz i walkę do końca, a w najbliższą niedziele zagramy na boisku Przy Skarpie z zespołem Pomorzanina. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców do dopingowania naszego zespołu.