Żaki wygrywają turniej na zakończenie sezonu

9 czerwca 2019 r. żaki " Gwiazdy Toruń " ( SP 24 ) zagrały ostatni turniej w rundzie wiosennej. W ten upalny dzień udaliśmy się do Golubia - Dobrzynia, gdzie zmierzyliśmy się z gospodarzami " Piłkarz Golub - Dobrzyń ", " FA Toruń " oraz " FA Grudziądz ".
Pierwszy mecz " Gwiazda " zagrała z " FA Toruń ". Od początku spotkania nasi zawodnicy osiągnęli optyczną przewagę i często gościli pod bramką przeciwników. W pierwszej połowie " Gwiazda " stworzyła kilka dogodnych sytuacji do strzelenia gola, jednak do przerwy wciąż 0:0. Druga połowa to podobny obraz do pierwszej. W końcu " Gwiazda " przeprowadziła skuteczną akcję, czego efektem był strzelony gol na 1:0. Szczęśliwym zdobywcą gola był A. Caglar. Wynik się nie zmienił już do końca meczu. Ostatecznie " Gwiazda Toruń " - " FA Toruń " 1:0.
W drugim spotkaniu zmierzyliśmy się za gospodarzami turnieju. Podobnie jak w pierwszym meczu pomimo przewagi, pierwszą połowę remisujemy 0:0. Już na początku drugiej połowy " Gwiazda " wychodzi na prowadzenie. Precyzyjnym uderzenie z rzutu wolnego gola zdobywa M. Grabowski. Taki wynik utrzymuje się do końca. Ostatecznie " Piłkarz Golub - Dobrzyń " - " Gwiazda Toruń " 0:1.
W ostatnim meczu z " FA Grudziądz " po dość wyrównanym początku, podobnie jak w poprzednich meczach do przerwy bezbramkowo remisujemy. Na początku drugiej połowy po bardzo ładnej akcji zespołowej " Gwiazda " strzela gola na 1:0, a jego strzelcem był D. Nykiel. Do końca spotkania nasi piłkarze kontrolowali to spotkanie i wynik nie uległ zmianie. Ostatecznie " gwiazda Toruń " - " FA Grudziądz " 1:0.
Bardzo cieszy fakt, że " Gwiazda " zdobywa komplet punktów pomimo nieobecności wszystkich zawodników. Na pochwałę zasługuje cały zespół, jednak świetna gra naszych defensorów powoduje, że nie tracimy gola.
GRATULACJE !!!

" Gwiazda " zagrała w składzie: S. Fordoński - M. Grabowski, D. Nykiel, A. Caglar, B. Głaz, L. Aluia, F. Ulatowski, J. Szczypiński