Złota Grupa 2008. Orlik - grupa I. KOMPLET PUNKTÓW NA INAUGURACJĘ.

Złota grupa rocznika 2008 rozpoczęła rundę wiosenną na własnym boisku. Nasz zespół nie był zbyt gościnny, odnosząc trzy zwycięstwa.
Pierwszy mecz rozegraliśmy z Orłem Głogowo. Mimo posiadania dość dużej przewagi spotkanie nie było łatwe. Walka i zaangażowanie pozwoliło na zdobycie szybkich dwóch bramek co nieco uspokoiło grę naszych Gwiazdeczek. Kilka akcji rozegranych w szybkim tempie dało nam zwycięstwo 5-0. Po 2 bramki zdobyli Michał Kwiatkowski i Konrad Jankowski, jedną dołożył Tobiasz Szyplik.
Kolejny mecz to zwycięstwo z Chełminianką Chełmno 2-0. Pierwsza połowa mimo kilku sytuacji podbramkowych nie przyniosło efektu bramkowego. Na początku drugiej prowadzenie dał nam Michał Kwiatkowski a chwilę później kapitan Janek Olszewski podwyższył na 2-0. Mimo okazji nie udało się zdobyć kolejnych bramek.
Ostatni mecz turnieju rozegraliśmy ze Spartą I Brodnica. Ten mecz rozegraliśmy spokojnie. Staraliśmy się utrzymać długo przy piłce, mądrze otwieraliśmy grę i podjęliśmy walkę z agresywnie grającym rywalem. Z wielu sytuacji wykorzystaliśmy 6, a bramki zdobyli: ponownie Michał i Konrad po 2, Janek Olszewski i Wiktor Tamoń po 1.
Rozgrywki zaczęliśmy obiecująco. Na wyróżnienie zasłużyli bramkarze, którzy wykazali się wyczuciem przy kilku bardzo trudnych sytuacjach. Wszyscy nasi zawodnicy mają wkład w dobry wynik zespołu. Strzeliliśmy 13 bramek i nie straciliśmy żadnej. Kolejny turniej już w niedzielę w Brodnicy.
Gwiazda I Toruń:
Łański Lukasz, Jachimowicz Iwo (bramkarze), Skonieczny Franek, Polanowski Bartek, Furman Maciek, Olszewski Janek, Wszelaki Grzegorz, Szyplik Tobiasz, Tamoń Wiktor, Slowik Kuba, Kwiatkowski Michał, Jankowski Konrad, Worach Kuba.
Trener Kopański Mariusz