Złota Grupa 2008. Orlik - grupa I. Ostatni turniej ligowy.

Ostatni turniej ligowy sezonu 2018/2019 rozegraliśmy na obiektach Elany, w Toruniu. Wypadł bardzo przyzwoicie. Nasi zawodnicy po raz kolejny zaprezentowali dobrą pikę nożną. Pozwala to na patrzenie z optymizmem na kolejny sezon już w kategorii młodzik.
Pierwszy mecz rozegraliśmy z drużyną Sparty West Brodnica. Po jednym z lepszych meczów w tej rundzie wygraliśmy 2-0 po bramkach Kornela Dębskiego oraz Michała Kwiatkowskiego. Nasz zespół od początku kontrolował przebieg meczu. Posiadaliśmy piłkę na połowie przeciwnika, tworzyliśmy dużo sytuacji podbramkowych, bardzo dobrze graliśmy w defensywie. Cieszy asekuracja zawodników, ponieważ tej brakowało w ostatnim czasie.
W dużym upale, ciężkich warunkach gry, mecz po meczu, zagraliśmy drugi mecz z gospodarzem turnieju. Przegraliśmy 1-4. Zabrakło nam trochę sil i determinacji. Prowadziliśmy wyrównany pojedynek jednak to zespół Elany zrewanżował się za porażkę w I rundzie. Bramkę zdobył Bartek Polanowski.
Ostatni mecz turnieju a jednocześnie w rozgrywkach kategorii ORLIK rozegraliśmy z Naprzodem Jabłonowo. Pokazaliśmy, że po odpoczynku jesteśmy w wysokiej dyspozycji. Nie daliśmy żadnych szans przeciwnikom. Wygraliśmy 12-0. Bramki strzelili: Tobiasz Szyplik 5, Michał Kwiatkowski 1, Konrad Jankowski 1, Kuba Słowik 1,Bartek Polanowski 1, Wiktor Tamoń 1, Kornel Dębski 2. Oprócz wymienionych grali jeszcze: Iwo Jachimowicz (bramkarz), Franek Skonieczny, Kuba Worach, Janek Olszewski (kapitan).