Złota grupa orlika 2009 wygrywa w meczu na szczycie z Elaną Toruń

Bardzo dobry mecz rozegrali nasi ORLICY grający w I grupie. Mecz derbowy z Elaną zawsze wywołuje emocje. Nasz zespół od pierwszej minuty zagrał bardzo zdyscyplinowanie taktycznie. Umiejętności techniczne poparł niesamowitą ambicją i wolą walki.
Pierwsza połowa w naszym wykonaniu była wręcz perfekcyjna. Wysoki presing, natychmiastowy odbiór piłki po stracie, pozwolił na kompletną dominację. Strzeliliśmy dwie bramki (Mikolaj Bartoszewicz, Oskar Grzankowski) a mogliśmy strzelić ich więcej. Druga połowa miała wyrównany przebieg. Straciliśmy bramkę na 2-1, jednak nasza wygrana nie podlegała żadnej dyskusji. Drużyna zagrała jeden z lepszych meczy, jednak mamy nadzieję, że poziom gry z turnieju na turniej będzie jeszcze wyższy. Wszystkim zawodnikom należą się wielkie słowa uznania za ambicję i walkę. Właśnie te cechy oprócz umiejętności pozwalają na odnoszenie zwycięstw.
Gwiazda I zagrała w składzie: Czaczkowski Stasiu (bramkarz), Grzankowski Oskar, Lamparski Oliwier, Tamoń Wiktor, Bartoszewicz Mikołaj, Lewandowski Oskar,Ceglar Olek, Wojciechowski Maks, Salejko Mateusz, Strzelecki Krystian,