Zwycięstwo "Złotej Grupy" Gwiazdy w X Ogólnopolskim Halowym Turnieju Piłki Nożnej Orlików.

9 lutego, w Ciechocinku UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski zorganizował kolejną edycję Turnieju Aleks CUP 2019.
Zespół Gwiazdy rozpoczął rozgrywki grupowe od zwycięstwa ze Spartą Brodnica 4-1. Okazało się, że była to jedyna bramka stracona przez nasz zespół we wszystkich meczach tego turnieju. Bramki zdobyli Maciek Furman, Bartek Polanowski 2 oraz Kornel Dębski.
Drugi mecz wygraliśmy 1-0 z gospodarzem turnieju UKS Jedynką. Był to trudny mecz a jedyną bramkę zdobył Kornel.
Trzeci mecz - to pojedynek z Unią Gniewkowo, która miała szansę na wyjście grupy. Po bramkach Franka Skoniecznego, Maćka, Bartka, Kornela x2 oraz Konrada Jankowskiego wygraliśmy 6-0.
Komplet zwycięstw pozwolił nam na awans z pierwszego miejsca do grupy finałowej.
W tej fazie pokonaliśmy Zdrój Ciechocinek 5-0. Bramki strzelili Kornel i Maciek po 2 oraz Bartek. W ostatnim meczu pokonaliśmy 2-0, po dwóch bramkach Kornela, Orlęta Aleksandrów Kujawski nie pozostawiając złudzeń, kto w tym turnieju był najlepszy.
Reasumując: odnieśliśmy zwycięstwo w turnieju strzelając 18 bramek i tracąc tylko jedną. Najlepszym strzelcem został Kornel Dębski a najlepszym bramkarzem Łukasz Łański. Graliśmy w szybkim tempie, staraliśmy się szybko odbierać piłkę, pokazaliśmy dobrą asekurację w defensywie.
Podziękowania dla zawodników za dobrą grę i zaangażowanie oraz rodzicom za pomoc w organizacji wyjazdu i doping.
Gwiazda: Łukasz Łański, Jan Olszewski, Franek Skonieczny, Bartek Polanowski, Maciek Furman, Tobiasz Szyplik, Kuba Worach, Kornel Dębski, Konrad Jankowski.